• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi Новий Audi A7 Sportback

Audi Новий Audi A7 Sportback

Атмосфера цілковитого комфорту в поєднанні з бездоганністю ручної роботи.

Інтер’єр Audi A7 Sportback.

У салоні Audi A7 Sportback домінують дві ключові особливості: спортивний стиль та ексклюзивна якість. Усі деталі, матеріали й декоративні вставки мають надзвичайно естетичний вигляд і підкреслюють максимальну увагу до якості виконання незалежно від обраної модифікації. Базова комплектація, design selection чи спортивний пакет S line: преміальний характер помітний у всьому.

Тут у вас завжди особливе місце.
Тут у вас завжди особливе місце.
Доступні в якості опції у складі пакета Audi design selection індивідуальні контурні сидіння з оббивкою зі шкіри Valcona кольору Sarder Brown, оздоблені контрастною строчкою та кантами кольору Steel Grey, оптимально підлаштовуються до контурів вашого тіла, а розвинені бокові виступи подушок і спинок забезпечують ідеальну бокову підтримку під час будь-яких маневрів. Доступні в якості опції функції вентиляції та розслаблюючого масажу дають змогу почуватися ще зручніше й дозволяють перетворити наше розуміння комфорту на вашу дійсність.
Почуття смаку, доступне кожному
Почуття смаку, доступне кожному
Стиль? Звісно! Пакет Audi design selection пропонує гармонійне поєднання унікальних матеріалів та кольорів оздоблення салону. Наприклад, спеціально підібрані високоякісні декоративні вставки з берези кольору Achat Grey Naturell ідеально комбінуються з елементами інтер'єру, декорованими штучною шкірою кольору Sarder Brown із контрастною строчкою кольору Steel Grey.
Підкресліть спортивний стиль
Підкресліть спортивний стиль
Багатофункціональне спортивне триспицеве рульове колесо з усіченим ободом, обтягнуте чорною перфорованою шкірою, високоякісні декоративні вставки з темного матованого алюмінію, педалі та опора для ноги з нержавіючої сталі - опціональний спортивний пакет S line чітко вказує на атлетичний характер Audi A7 Sportback і пропонує вам додаткові можливості для відображення спортивного стилю.