• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi Новий Audi A7 Sportback

Audi Новий Audi A7 Sportback

Цифрові технології освітлення.

Фари Audi A7 Sportback.

Доступні для замовлення світлодіодні фари HD Matrix втілюють нову, унікальну мову світлового дизайну Audi А7 і є прикладом впровадження цифрових технологій: розташування 12 світлових сегментів, розділених вузькими проміжками, викликає асоціацію з двійковим кодом.

Ідеальний рівень освітленості
Ідеальний рівень освітленості
Світлодіодні фари HD Matrix (доступні в якості опції) з високою точністю освітлюють дорогу світловим потоком, спектр якого подібний до денного. При цьому вони вирізняються високою енергоефективністю та тривалим строком служби. Інтелектуальні камери оцінюють місцевість довкола й забезпечують потрібний рівень освітленості дороги. Світлодіоди дальнього світла об'єднано в окремі світлові сегменти, що залежно від ситуації вмикаються чи вимикаються або змінюють свою яскравість. Це дає змогу уникнути засліплення водіїв зустрічного транспорту та автомобілів, що рухаються попереду, а ділянки дороги між ними освітлюються з максимальною яскравістю. Крім того, сегменти фар виконують функцію адаптивного освітлення: фокус пучка світла зміщується з урахуванням даних про ділянку дороги, які надає система MMI Navigation plus.
Яскраво. Ще яскравіше. Лазер.
Яскраво. Ще яскравіше. Лазер.
Світлодіодні фари Audi HD Matrix із лазерними модулями (опція) - ідеальне джерело світла, що дозволяє зазирнути вдалечінь. Лазерне світло, що активується за межами населених пунктів на швидкості понад 60 км/год, доповнює можливості світлодіодів і забезпечує 10-кратну інтенсивність та вдвічі більшу дальність освітлення. До того ж лазерні модулі споживають на 30 % менше енергії порівняно з традиційною світлодіодною технологією. Розпізнати лазерні фари можна за Х-подібною накладкою та елементом синього кольору.
Заключний акт із доповненням
Заключний акт із доповненням
Світлодіодна стрічка на всю ширину харизматичної задньої частини не тільки забезпечує максимальну інформативність світлових сигналів для транспортних засобів, що рухаються позаду, а й виступає чудовим візуальним акцентом. Доступна в якості опції функція допоміжного освітлення Coming Home/Leaving Home завдяки футуристичному алгоритму динамічної зміни яскравості перетворює від'їзд і прибуття на джерело яскравих вражень.