Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 TDI

Просторий салон обіцяє приємні відчуття.

Інтер'єр SQ7 вражає простором і високою якістю виконання. На вибір доступні спортивні сидіння, що входять до базової комплектації, або опціональні спортивні сидіння Plus. Кількість місць у салоні SQ7 TDI можна збільшити з п'яти до семи, причому незалежно від обраного варіанта пасажирам гарантована атмосфера першокласної розкоші.

Освітлення салону повністю світлодіодне. Доповненням до опціонального пакета освітлення пропонується система фонового світла. До її складу входять накладки порогів з підсвічуванням та додаткове контурне підсвічування центральної консолі. У топовій версії освітленням салону можна керувати через інтерфейс MMI: на вибір доступні численні кольорові профілі, кожен з яких має 32 градації яскравості.
Справжньою окрасою інтер'єру SQ7 TDI є подвійні декоративні вставки, які можна поєднувати у численних привабливих комбінаціях, як-от на ілюстрації, де показано приклад поєднання матового алюмінію Sono або алюмінію зі шпоном Beaufort.
Інтерфейс MMI Touch Різноманітні налаштування автомобіля, телефону та медіасистеми, а також пропонованих як опція навігаційної системи і пакета Audi connect. З інноваційним інтерфейсом MMI Touch усе це - буквально на кінчиках пальців. А велика сенсорна панель забезпечує максимальний комфорт користування.
Download alle
00:00 | 00:00