Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 TDI

Ваш власний Audi SQ7 TDI.

Він зачаровує з першого погляду. Численні варіанти інноваційного додаткового оснащення першокласної якості дозволяють підкреслити самобутність вашого Audi SQ7 TDI. Відкрийте нові можливості!

Світлодіодне освітлення
Світлодіодне освітлення
Передбачені у базовій комплектації світлодіодні фари та динамічні покажчики повороту у задніх ліхтарях підкреслюють провідну роль Audi у царині проектування і виготовлення світлотехніки. Ліхтарі денного світла разом з покажчиками поворотів утворюють подвійні контурні стріли унікальної форми, якими не може похизуватися жоден інший член сімейства Audi.
Асистенти водія
Асистенти водія
Гарантія впевненості у будь-якій ситуації. До базової комплектації та переліку додаткового оснащення SQ7 TDI входять загалом має 24 системи допомоги водієві. Зокрема, у базовій комплектації наявна система Audi pre sense city, яка дозволяє уникати зіткнень та наїзду на пішоходів, заздалегідь попереджаючи водія і за потреби автоматично застосовуючи екстрене гальмування.
Легкосплавні диски
Легкосплавні диски
У базовій комплектації Audi SQ7 TDI впевнено стоїть на 20-дюймових легкосплавних дисках з дизайном у вигляді п'яти паралельних спиць, розроблених ексклюзивно для серії «S». А широкий вибір доступних на замовлення дисків з різним дизайном, як-от легкосплавні диски Audi Sport з п'ятьма V-подібними спицями у формі зірки кольору титану, дозволяє увиразнити динамічну зовнішність SQ7 TDI.
Адаптивна пневматична підвіска з налаштуваннями, розробленими для «S»-серії
Адаптивна пневматична підвіска з налаштуваннями, розробленими для «S»-серії
До базової комплектації входить адаптивна пневмопідвіска з налаштуваннями, розробленими спеціально для «S»-серії. Одна з її особливостей - ідеальний баланс динаміки та комфорту.
Audi virtual cockpit
Audi virtual cockpit
На екрані віртуальної панелі приладів Audi, діагоналлю 12,3", вся необхідна інформація відображається безпосередньо у полі зору водія. Логіка інтерфейсу інтуїтивно зрозуміла, а зображення надзвичайно чітке. Доступні різні режими роботи, перемикання між якими здійснюється з багатофункціонального керма. Наприклад, у режимі «S» більшу частину екрана займає спідометр з інтегрованим тахометром.
Акустична система Bang & Olufsen
Акустична система Bang & Olufsen
Роботою системи Bang & Olufsen керує цифровий процесор обробки сигналів, який розподіляє звук на 11 каналів та 23 динаміки. Завдяки цьому на всіх місцях забезпечується гармонійне і чисте звучання. У передніх стійках встановлені чотири динаміки, підключені до окремих каналів. Динаміки забезпечують відтворення висоти джерела звуку у просторі.
Адаптивний круїз-контроль
Адаптивний круїз-контроль
Адаптивний круїз-контроль з асистентом руху в заторах за допомогою радара підтримує визначену дистанцію до автомобіля попереду. Це дозволяє зняти з водія частину навантаження під час руху у повільному потоці на належним чином обладнаних ділянках дороги. А в багатьох ситуаціях адаптивний круїз-контроль може навіть протягом короткого часу контролювати напрямок руху.
Повнокероване шасі
Повнокероване шасі
В автомобілях з повнокерованим шасі, задні колеса можуть повертатись на кут до 5°. У результаті процес паркування значно полегшується. Рульове управління передніми колесами має змінний коефіцієнт підсилення, що позитивно впливає на ходові якості автомобіля. Залежно від ситуації, задні колеса можуть повертатись як у тому ж напрямку, що й передні, так і в протилежному, завдяки чому поліпшується керованість та курсова стійкість.
Пакет Advanced для ходової частини
Пакет Advanced для ходової частини
Цей пакет включає три основні компоненти: спортивний диференціал, активний стабілізатор поперечної стійкості з електромеханічним приводом та повнокероване шасі.
Зверніть увагу: На фото зображений індивідуальний колір кузова Garnet Red з ефектом «перламутр» з асортименту Audi exclusive, пропозиція компанії quattro GmbH. Для отримання інформації щодо доступності та ціни зверніться до офіційного дилера Audi.