• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi S6 Limousine

Audi S6 Limousine

Елегантна легкість.

Візуальним свідченням неабияких спортивних якостей моделі є пласкі задні ліхтарі. Бампери нового дизайну та хромовані вставки кришки багажного відсіку привертають увагу з першого погляду і підкреслюють спортивний характер моделі.

Прогресивність, помітна здалеку.
Прогресивність, помітна здалеку.
Бачити і бути помітним - саме цей принцип ліг в основу дизайну зовнішніх дзеркал з оздобленими під алюміній корпусами та елегантно інтегрованими світлодіодними покажчиками поворотів. Про належність до S-серії беззаперечно свідчить виразна решітка радіатора singleframe з подвійними хромованими горизонтальними планками, прикрашена емблемою «S». Ефектні деталі вказують на неповторний характер моделі.
Вражаючий за будь-якого освітлення.
Вражаючий за будь-якого освітлення.
Передбачені у базовій комплектації світлодіодні фари забезпечують надзвичайно ефективне освітлення та покращене позиціювання автомобіля на дорозі як удень, так і вночі. Ще яскравішим рішенням стануть пропоновані як опція світлодіодні фари Audi Matrix. Їх світловий потік, подібний за своїм спектром до денного світла, зробить ваші подорожі ще безпечнішими та комфортнішими.
Потужний вигляд.
Потужний вигляд.
Вдало довершують динамічний образ спарені хромовані патрубки випускної системи і верхній спойлер.
Download alle
00:00 | 00:00