• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi S6 Avant

Audi S6 Avant

Вражаюче відчуття простору.

Велика потужність потребує постійного контролю і внутрішнього спокою. Всі необхідні умови для цього забезпечує комфортний салон Audi S6 Avant та інформаційна система автомобіля.Для управління функціями медіа- і навігаційної системи, а також телефону та інформаційної системи водія використовується багатофункціональне спортивне кермо, обтягнуте шкірою. У салоні цього авто панують ергономіка і спортивний стиль.

Відкиньтеся на спинку крісла і насолоджуйтесь.
Відкиньтеся на спинку крісла і насолоджуйтесь.
Високоякісні спортивні сидіння з оббивкою зі шкіри та Alcantara забезпечують високий рівень комфорту і чудову бокову підтримку. Пропоновані як опція передні спортивні сидіння серії «S» з оббивкою зі шкіри Valcona вирізняються розвиненою боковою підтримкою і підкреслюють спортивний стиль оформлення салону.
Швидке та інтуїтивно зрозуміле управління.
Швидке та інтуїтивно зрозуміле управління.
Доступна на замовлення система останнього покоління MMI Navigation plus із сенсорною панеллю MMI touch® забезпечує швидке та інтуїтивно зрозуміле управління. Зокрема, альбоми з власної колекції музики у плеєрі Jukebox можна обирати простим рухом пальця, а назву потрібного пункту призначення - написати безпосередньо на сенсорній панелі.
Унікальне звучання.
Унікальне звучання.
Незрівнянна якість відтворення дозволяє повною мірою оцінити вражаючу тривимірність звукової сцени. Акустика Bose Surround Sound System (опція) з 15-ма динаміками потужністю 1200 Вт гарантує бездоганно чистий звук з рівномірним розподілом по салону.
Download alle
00:00 | 00:00