Audi S4 Limousine

Audi S4 Limousine

По-спортивному елегантний салон.

У просторому салоні з комфортом можуть розміститись п'ять пасажирів. За рівнем шумоізоляції автомобіль теж встановлює нові стандарти у своєму класі, а якість матеріалів вразить будь-кого.

Об'єм багажного відсіку S4 становить 480 л. Гармонійні лінії широкого дефлектора розсіяної вентиляції на передній панелі з інтегрованою панеллю управління клімат-контролю посилюють відчуття простору. У темряві обриси дверей та центральної консолі освітлюються смугами світловодів контурного підсвічування.

Для спортивних сидінь серії «S» пропонується оббивка з комбінації шкіри Fine Nappa з Alcantara кольору Soul, Rotor Grey або Magma Red. До особливостей сидінь належать регульовані бокові виступи, інтегровані підголівники та пневматична система масажу. Традиційно для моделей серії «S», у салоні домінує чорний колір. Базова комплектація передбачає використання декоративних вставок з матового алюмінію. Довершують перелік розкішного оснащення підсвічувані накладки порогів з логотипом «S4», спинки сидінь з тисненими емблемами та розроблений ексклюзивно для моделі S4 стартовий екран медіасистеми.


Ще одна високотехнологічна інновація - віртуальна панель приладів Audi (опція). На 12,3-дюймовому дисплеї високої роздільної здатності з досконалим графічним інтерфейсом відображається вся важлива інформація. На вибір доступні три варіанти відображення, один з яких - ексклюзивний режим «Sport» з великим тахометром у центрі екрана. Інша важлива новинка - інтерфейс системи ММІ. Меню системи за логікою побудови подібне до зручного інтерфейсу сучасних смартфонів і включає, зокрема, функцію пошуку довільного тексту.

Download alle
00:00 | 00:00