• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi S4 Avant

Audi S4 Avant

По-спортивному елегантний салон.

В інтер'єрі автомобіля теж домінує спортивний стиль. Серед його ключових особливостей бездоганна якість виготовлення та унікальні елементи дизайну серії «S». Ексклюзивну атмосферу салону ідеально доповнює пропонована за доплату система фонового освітлення, тоді як елегантними акцентами слугують декоративні вставки з натурального дуба сірого кольору чи карбону Atlas та елементи, оздоблені чорним рояльним лаком.

Горизонтальні лінії, що домінують у дизайні салону, посилюють відчуття простору. Передню панель ділять на окремі зони широкий дефлектор розсіяної вентиляції, елегантна панель управління клімат-контролю та велика декоративна вставка. Дисплей MMI на вигляд як звичайний планшет. У темряві обриси дверей та центральної консолі освітлюються світловодами контурного підсвічування, що доступні у поєднанні з опціональною системою фонового освітлення, яка дозволяє обирати з-поміж 30 кольорів світла.

Бездоганна аероакустика забезпечує мінімальний шум у салоні. Традиційно для моделей серії «S» тут переважає чорний колір. Елегантний контраст забезпечують декоративні вставки. Базова комплектація передбачає використання декоративних вставок з матового алюмінію, а за доплату пропонуються вставки з натурального дуба сірого кольору чи карбону Atlas та елементи, оздоблені чорним рояльним лаком.

Спортивні сидіння «S» серії

Оббивка спортивних сидінь серії «S» (опція) виготовлена зі шкіри Fine Nappa. Audi пропонує оббивку кольору Black, Rotor Grey та Magma Red (ексклюзивно для моделей «S»-серії) з рельєфним візерунком у вигляді ромбів та контрастною строчкою кольору Rock Grey, Anthrazit і Granit Grey. До особливостей спортивних сидінь серії «S» належать регульовані бокові виступи, інтегровані підголівники та пневматична система масажу. Як альтернатива до передбаченого у базовій комплектації керма з інтерфейсом Multifunktion plus пропонуються версії з підігрівом та усіченим нижнім сегментом.

Довершують перелік оснащення високоякісні деталі. Це накладки педалей та упор для ноги з нержавіючої сталі, комбінація приладів, виконана у традиційному для серії «S» стилі з сірими циферблатами й білими стрілками, червоне кільце навколо кнопки стартера, ексклюзивний стартовий екран системи MMI і пропонована як опція віртуальна комбінація приладів Audi. Логотип «S» у червону клітинку прикрашає кермо, обрамлення куліси селектора коробки передач, підсвічувані накладки порогів, а тисненою емблемою «S» оздоблена шкіряна оббивка сидінь.

Індикація та управління

Нова концепція побудови органів управління і відображення даних нового S4 Avant забезпечує можливість інтуїтивного керування всіма функціями. На 12,3-дюймовому дисплеї повністю цифрової віртуальної комбінації приладів Audi (опція), що забезпечує бездоганну якість зображення та високий рівень деталізації у поєднанні з вражаючими візуальними ефектами, відображається вся важлива інформація. Клавіша «View» на спортивному шкіряному кермі з інтерфейсом Multifunktion plus слугує для перемикання між різними режимами відображення інформації. Усього доступно три режими, у тому числі - ексклюзивний режим «Sport», у якому головне місце відведено тахометру. Основним органом управління слугує також новий інтерфейс MMI на центральній консолі. Система MMI Navigation plus з панеллю MMI touch оснащена поворотно-натискним селектором з інтегрованим сенсорним модулем, що використовується для масштабування карти та введення символів. Меню MMI, орієнтоване на мінімальну кількість дій, подібне за логікою побудови до інтерфейсу смартфона і включає, зокрема, функцію пошуку довільного тексту - так званий «MMI-пошук». Нова система голосового управління розпізнає цілі речення і команди, подані звичайною розмовною мовою, наприклад «Де можна заправитись?».

Ще один високотехнологічний елемент оснащення S4 Avant - проекційний дисплей (опція), який виводить на переднє скло важливу інформацію у вигляді символів і цифр. Дані відображаються у вікні розміром 200х80 мм, що наче висить у повітрі перед водієм на відстані двох метрів. Очі, вже сфокусовані на задньому плані, сприймають інформацію майже миттєво.

Download alle
00:00 | 00:00