• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi S4 Avant

Audi S4 Avant

Спортивна стриманість.

Дизайн.

У поєднанні з горизонтальними лініями кузова решітка singleframe нового S4 Avant візуально підкреслює ширину автомобіля. Бампер і повітрозабірники вражають ефектними контурами. Більшість елементів забарвлена у матовий сірий колір вдало підібраних відтінків, а додатковими акцентами виступають хромовані вставки.

Плавний дизайн S4 Avant з чітко окресленими лініями відображає глибинну сутність бренда - спортивну елегантність, втілену у кузові завдовжки 4750 мм. У передній і задній частині домінують рішучі горизонтальні лінії, які візуально підкреслюють широку поставу автомобіля. Подвійні алюмінієві планки надають решітці радіатора singleframe чітко структурованого вигляду. У повітрозабірниках з ефектними обрисами ховаються стрілоподібні закрилки з оздобленням під алюміній. Для покращення аеродинаміки вони спрямовують частину потоку повітря у колісні ніші.
Яскравими акцентами бокових поверхонь слугують корпуси зовнішніх дзеркал з оздобленням під алюміній, а потужні накладки порогів підкреслюють вишуканий стиль S4 Avant. Задня кромка кришки багажного відсіку та спрямований донизу спойлер сприяють поліпшенню аеродинаміки. Задній бампер прикрашає закрита пласкою чорною сіткою з чарунками вставка дифузора сріблястого кольору з двома спареними патрубками випускної системи.
Фари з фігурною нижньою кромкою вражають тривимірним багатогранним дизайном. До базової комплектації S4 Avant входять світлодіодні фари та задні ліхтарі з динамічними покажчиками повороту. Як опція пропонуються світлодіодні фари Audi Matrix. Кожен модуль містить 12 світлодіодів, що забезпечують освітлення дороги зі спектром, подібним до денного, і завдяки високій точності системи запобігають засліпленню водіїв зустрічних транспортних засобів. Крім того, модулі фар Audi Matrix оснащені інтегрованими динамічними покажчиками повороту з напрочуд ефектним дизайном. Ще одна високотехнологічна новинка - функція затінення дорожніх знаків. У разі виявлення дорожнього знака з надто сильними світловідбивними властивостями яскравість відповідної частини світлового пучка зменшується приблизно на третину.
Download alle
00:00 | 00:00