• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 477 837 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 033 697 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi S4 Avant

Audi S4 Avant

Ефектні комбінації.

Додайте індивідуальності своєму S4, щоб краще розкрити власний характер. Декоративні вставки, шкіряна оббивка, фари - просто зробіть свій вибір. Єдине обмеження - ваша фантазія.

Світлодіодні фари
Світлодіодні фари
З високою точністю освітлюють дорогу потоком світла, спектр якого подібний до денного. В одному модулі об'єднані світлодіодні фари ближнього, дальнього і денного світла з підтримкою режиму магістрального світла, покажчики повороту, ліхтарі статичного освітлення повороту, а також ліхтарі всепогодного світла. Режим магістрального світла зі збільшеною довжиною світлового пучка автоматично активується на швидкості від приблизно 110 км/год. Всепогодне світло зменшує ефект самозасліплення в умовах обмеженої видимості. Суцільні стрічки ліхтарів денного світла у поєднанні з інтегрованими покажчиками повороту забезпечують ефектний світловий малюнок удень і вночі.
Система Audi drive select
Система Audi drive select
Режими «auto», «comfort», «dynamic», «efficiency» та «individual» дозволяють змінювати параметри підсилювача рульового управління, двигуна, а також моменти перемикання передач і настройки інших елементів додаткового оснащення. У режимі «efficiency» налаштування двигуна, автоматичної коробки передач, клімат-контролю, а також адаптивного круїз-контролю (опція) та круїз-контролю змінюються на більш економічні.
Спортивна підвіска серії «S»
Спортивна підвіска серії «S»
Вирізняється підвищеною жорсткістю, яка забезпечує по-спортивному точну керованість та покращений контакт з дорогою. Нова конструкція п'ятиважільної передньої і задньої підвіски гарантує підвищений комфорт у поєднанні зі спортивною поведінкою.
Світлодіодні задні ліхтарі з динамічними покажчиками повороту
Світлодіодні задні ліхтарі з динамічними покажчиками повороту
Принцип роботи покажчиків повороту забезпечує поліпшену помітність: окремі сегменти світлодіодної стрічки по черзі спалахують з інтервалом у кілька мілісекунд, завдяки чому виникає ефект перебігання вогників до зовнішнього краю ліхтаря у напрямку повороту.