Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant

Вражаюча привабливість.

Хвилююча потужність, вражаюча привабливість та інтелектуальна легковага конструкція Audi - все це поєднує у собі оновлений Audi RS 6 Avant. Вага моделі порівняно з попередником зменшилась, завдяки чому автомобіль став значно жвавішим. Просто випробуйте оновлений Audi RS 6 Avant.

Більше емоцій. Менше раціоналізму.
Більше емоцій. Менше раціоналізму.
Його мускуляста постава окреслена чіткими, точними лініями, а додатковими штрихами до спортивної зовнішності слугують характерні обриси бамперів. Збільшені повітрозабірники додатково увиразнюють передню частину кузова, що особливо помітно у поєднанні з інноваційними світлодіодними фарами Audi Matrix (опція).
Неповторна принадність. Осяжний атлетизм.
Неповторна принадність. Осяжний атлетизм.
Збільшені колісні арки у поєднанні з розширювачами порогів підкреслюють потужну бокову лінію, а задню частину довершує спойлер даху у стилістиці «RS». Додатковими охайними акцентами виступають оздоблені матовим алюмінієм решітка радіатора singleframe, корпуси зовнішніх дзеркал, рейлінги на даху та декоративні планки.
Впевнений вираз. Скромна зовнішність.
Впевнений вираз. Скромна зовнішність.
У задній частині про видатну динаміку RS 6 нагадують помітні деталі: великі овальні патрубки випускної системи, ефектна вставка дифузора й логотип «RS 6» на кришці багажного відсіку.
Download alle
00:00 | 00:00