• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi RS 5 Coupé

Audi RS 5 Coupé

Піднімаємо планку ще вище.

Варіанти комплектації Audi RS5 Coupé.

Завжди вимагайте більшого. Audi RS 5 Coupé виконає всі ваші побажання. Він втілює в собі бездоганну комбінацію унікального дизайну, неймовірної­ ефективності та спортивних ходових якостей. Ще одна ексклюзивна риса - якість виконання, помітна в найдрібніших деталях. Ще виразніші нові риси зовнішності, тісна взаємодія систем допомоги водію та вдосконалені системи комфорту: відтепер цей автомобіль пропонує новий вимір досконалості.

Система MMI® Navigation plus з інтерфейсом MMI Touch®
Система MMI® Navigation plus з інтерфейсом MMI Touch®
Система MMI® Navigation Plus відображає силу інновацій нового покоління MMI та розкриває сутність концепції «Vorsprung durch Technik» у контексті інформаційно-розважальних технологій, що передбачає збільшений перелік різноманітних функцій, вищий рівень комфорту користування та інші численні переваги для клієнтів.
Керамічні гальма
Керамічні гальма
Якщо вам потрібні легкі спортивні гальма з подовженим терміном служби, що забезпечують винятково ефективне уповільнення, - обирайте керамічні гальма, і ви не пожалкуєте. Вони відповідають усім вищенаведеним вимогам і, на відміну від сталевих гальмівних дисків, є стійкими до корозії.
Аудіосистема Bang & Olufsen Sound System із тривимірним звуком
Аудіосистема Bang & Olufsen Sound System із тривимірним звуком
Система Bang & Olufsen Sound System - новий стандарт якості звучання та дизайну. Вона бездоганно поєднується зі спортивним дизайном автомобіля й перетворює кожен звук на джерело яскравих вражень. Із цією системою кожна поїздка дарує справжнє свято для всіх органів чуття.
Audi virtual cockpit
Audi virtual cockpit
Віртуальна панель приладів Audi virtual cockpit дозволяє бачити майбутнє технологій мобільності прямо перед очима. Повністю цифрова панель приладів із кольоровим дисплеєм високої роздільної здатності з діагоналлю 12,3 дюйма гнучко відображає необхідну інформацію відповідно до потреб водія.
Світлодіодні фари Audi Matrix із динамічними покажчиками повороту спереду та ззаду
Світлодіодні фари Audi Matrix із динамічними покажчиками повороту спереду та ззаду
Світлодіодні фари Audi Matrix ефективно розподіляють світловий потік з урахуванням ситуації на дорозі й мають ще одну перевагу - привабливий та безпомилково впізнаваний дизайн.