• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Q8
Q8

Нове обличчя сімейства Q:
Audi Q8.

Експресивний дизайн, передові технології та мистецтво задовольняти найвищі вимоги - новий Audi Q8 поєднує в собі всі ключові риси бренду. Його спортивна зовнішність викликає чіткі асоціації з дизайном першої моделі quattro, а нова восьмикутна решітка радіатора Singleframe чітко вказує в майбутнє. Салон чотиридверного позашляховика-купе нагадує зону відпочинку: він просторий, розкішний та пропонує широкі комунікаційні можливості. Різноманітні інтелектуальні системи, починаючи з MMI touch response і закінчуючи системою голосового керування, та високотехнологічна система навігації ведуть просто в цифрову епоху. Ходова частина і привод доповнюють їх впевненою маневреністю, причому в разі потреби - навіть поза дорогами з твердим покриттям.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Mit 4,99 Meter Länge, 2 Meter Breite und 1,71 Meter Höhe ist das SUV- Coupé breiter, kürzer und niedriger als sein Schwestermodell Q7.

 • Welcome to the 8th dimension.

 • Ein Lichtband – mit schwarzen Flächen unterlegt – verbindet die Einheiten am Heck miteinander.

 • Der Audi Q8 vereint die Eleganz eines viertürigen Luxus-Coupés mit der praktischen Vielseitigkeit eines großen SUV.

 • Die elegant abfallende Dachlinie läuft in flach geneigten D-Säulen aus und stützt sich auf die quattro-Blister über den Radhäusern, die große Räder aufnehmen – bis zu 22 Zoll.

 • Der Audi Q8 ist serienmäßig mit dem Top-Infotainmentsystem MMI Navigation plus ausgestattet. Es integriert das Audi connect-Datenübertragungsmodul mit dem Standard LTE Advanced sowie einen WLAN-Hotspot.

 • Nobel ausgestattet, umfassend vernetzt und robust abseits befestigter Straßen, ist er ein souveräner Begleiter für Business und Freizeit.

 • Der optionale Audi connect-Schlüssel ermöglicht das Entriegeln, das Verriegeln und den Motorstart über ein kompatibles Android-Smartphone. (Kompatibel ab Apple iOS 10.0 und Android 6; vorherige Registrierung unter www.audi.de/myaudi erforderlich; aktive WLAN-Verbindung zwischen Smartphone und Audi MMI für Online-Media-Streaming notwendig.)

 • Für wachsende Herausforderungen: Mit Audi Original Zubehör erhalten Sie geprüfte Sicherheit auch für die jüngsten Passagiere.

 • Die Dreier-Sitzanlage im Fond lässt sich auf Wunsch längs verschieben. Klappt man ihre Lehnen um, fasst der Gepäckraum unter der elektrisch betätigten Heckklappe bis zu 1.755 Liter.

 • Ein Beispiel für die Detailliebe von Audi: Einstiegsleisten auf den Türschwellern unterstreichen die Hochwertigkeit des Audi Q8.

Спортивні враження від керування:
динаміка руху та двигун

В Audi Q8 ви завжди будете подорожувати в автомобілі спортивного стилю з поєднанням динаміки та економічності: механічний міжосьовий диференціал автомобіля у стандартному режимі роботи розподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями у співвідношенні 40:60. У разі потреби більша частина крутного моменту передається на вісь із кращим зчепленням. Поряд зі стандартною системою прогресивного керування, передатне число якої змінюється зі збільшенням кута повороту керма, в якості опції Audi також пропонує систему рульового управління всіма колесами. Вона забезпечує поворот задніх коліс на кут до 5 градусів: на малій швидкості задля покращення маневреності задні колеса повертаються у протилежному до передніх напрямку, тоді як на високій швидкості з метою покращення стабільності всі колеса повертаються в одному напрямку. У свою чергу нова технологія середнього гібриду (MHEV) забезпечує підвищену економічність.

Зрозумілість - нове визначення преміуму: інтер'єр.

Сідайте і насолоджуйтесь. Завдяки ширині, що становить два метри, Audi Q8 у ролі позашляховика-купе забезпечує надзвичайне відчуття простору. Стриманий, благородний дизайн, доступні для замовлення індивідуальні контурні сидіння з функцією масажу та вентиляції, чотиризональна автоматична система кондиціонування повітря та пакет якості повітря підкреслюють вишуканість атмосфери салону.

Interieur Design

Інтелектуальні мережеві можливості

У стандартній комплектації Audi Q8 оснащується топовою версією мультимедійної системи MMI Navigation plus. Вона має інтегрований модуль передачі даних Audi connect, який підтримує високошвидкісний стандарт зв'язку LTE Advanced*, і точку доступу WLAN. Онлайн-сервіси Audi connect дозволяють доповнити процес планування маршруту функціями прогнозування. Інноваційна система голосового управління дає змогу швидко і безпечно викликати численні функції за допомогою кнопки на кермі. Завдяки цьому Audi Q8 перетворюється на інтелектуального співрозмовника.

Bedienkonzept & Infotainment

Фонова підсвітка

У темряві опціональна контурна підсвітка підкреслює виразні лінії дизайну салону та освітлює виготовлений за допомогою лазера рельєфний логотип quattro над відділенням для рукавичок, що слугує ще одним прикладом особливої уваги до деталей в компанії Audi.

Bedienkonzept & Infotainment

Ідентичність: світло

У новому Audi Q8 у стандартній комплектації освітлення дороги забезпечують світлодіодні фари головного світла, а на замовлення доступні світлодіодні фари головного світла HD Matrix. Максимально яскраві враження ще перед посадкою в автомобіль забезпечує можливість активації численних функцій освітлення за допомогою додатка myAudi1, встановленого на смартфоні; при цьому за змінами можна спостерігати ззовні.

1Підтримуються смартфони з операційною системою не нижче Apple iOS 10.0 або Android 6; потрібна попередня реєстрація за посиланням www.audi.de/myaudi; для потокового відтворення медіа необхідна наявність активного з'єднання WLAN між смартфоном та системою MMI автомобіля Audi.

Bedienkonzept & Infotainment
Fahrassistenzsysteme

Більше безпеки

Під час паркування, на міських вулицях або в далеких поїздках - Audi Q8 підтримає свого водія у багатьох ситуаціях. До переліку систем, що роблять свій внесок у вдосконалення автомобіля, належать адаптивний круїз-контроль Adaptive Fahrassistent (Adaptive Cruise Assist (ACA)), асистент Effizienzassistent (Efficiency Assist), асистент Kreuzungsassistent (Crossing Assist), система попередження про зміну смуги Spurwechselwarnung (Lane Change Warning), система попередження про наближення до бордюру Bordsteinwarnung (Curb Warning) та камери системи кругового огляду Umgebungskameras. Їх функціонування забезпечує центральний контролер систем допомоги водію. Він постійно розраховує диференційовану модель оточення та використовує її для управління системами допомоги водієві. Необхідні для цього дані контролер отримує (залежно від комплектації) за допомогою до п'яти радарних датчиків, шести камер, дванадцяти ультразвукових датчиків та лазерного сканера. Орієнтовно на початку 2019 року стануть доступними інші високотехнологічні асистенти, такі як асистент дистанційного керування паркуванням у гаражі Remote Garage Pilot2.

Універсальність та елегантність: концепція розміру та простору

Audi Q8 виділяє спортивна динаміка та шляхетний престиж. На колісній базі всього 3,00 метрів, він пропонує простір, який перевершує прямих конкурентів у найбільш відповідних вимірах, таких як ширина і довжина салону. За бажанням, тримісне заднє сидіння можна переміщуватися назовні. Якщо ви складете спинки, багажний відсік під електричним багажним багажником тримається до 1755 літрів.

Bedienkonzept & Infotainment
2
Описані тут системи допомоги або автоматизовані технології в даний час все ще розробляються і недоступні у виробничих транспортних засобах. У більшості країн пілотоване / автоматизоване водіння в даний час не є законним дозволом для використання на дорогах загального користування. Крім того, слід зауважити, що в цілому системи допомоги можуть підтримувати водія під час завдання водіння у відповідних межах системи. Відповідальність і необхідна увага для виконання завдання водіння завжди залишаються водієм.