• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi Q5

Audi Q5

Новий Audi Q5.

Завджи готовий.

Не покладайтесь на випадок. Неважливо, чи мова йде про комфорт, стиль або динаміку, новий Audi Q5 одразу ж переконає Вас. Настільки виразний у нього зовнішній вигляд, настільки потужний у нього двигун, настільки новітні у нього технології. І настільки багатогранні його можливості. Кожен день по новому - з новим Audi Q5.

Втілення руху

Кожна деталь в Audi Q5 витримана в характерному для серії Q-дизайні і є втіленням динаміки і впевненості. Це і виразний капот, і м'яко спадаючий дах, і зовнішні дзеркала заднього виду на плечовий лінії, і вузька смуга скління.

Детальніше про дизайн нового Audi Q5
Все під контролем

Пропонована в якості опції віртуальна приладова панель Audi virtual cockpit - візуальне втілення прогресу. Повністю цифрова комбінація приладів з дисплеєм високого дозволу діагоналлю 12,3 дюйма відображає значущі для водія дані. Від швидкості до навігації та зв'язку - вибирайте будь-який з численних способів подання інформації. Великий і вузький кольоровий дисплей опціональною системи MMI Navigation plus діагоналлю 8,3 дюйма підкуповує наочністю і простотою в управлінні.

Інформаційно-розважальні системи для нового Audi Q5
Матричні світлодіодні фари

Світлодіодні фари Audi Matrix відрізняються високим розподілом світла та привабливим дизайном.

00:00 | 00:00
Audi Q5 S чорна лінія

Досвід ексклюзивності у його найкрасивішій формі - з Audi Q5 S чорна лінія. Оснащений ексклюзивними деталями, які виділяються на перший погляд і виражають продуктивність Q5 унікальним способом.