• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi A8

Audi A8

Ласкаво просимо у майбутнє.

Новий Audi A8

Ми завжди обіцяли працювати на випередження. Ми ще ніколи не виконували свої обіцянки настільки вичерпно, настільки всеосяжно, як із новим Audi A8. Він дає початок новій мові дизайну, новій ідеї керування, новому рівню якості. Новий Audi A8 представляє майбутнє автомобілів класу люкс.

 • 400

 • функцій з можливістю індивідуального налаштування

 • 41

 • асистуюча
  система

 • 8

 • колекцій матеріалів
  і забарвлень

Download alle
00:00 | 00:00
Візуальний контакт із новою силою

Благородні елементи екстер'єру забезпечують поєднання ексклюзивності зі спортивним характером і яскраво свідчать про неповторність Audi A8, у той же час нагадуючи про першу модель quattro.

00:00 | 00:00
Уперед із легкістю

Завдяки надзвичайно легкій конструкції Audi A8 можна вважати новим еталоном досконалості. Внаслідок розробки концепції Space Frame із використанням різних матеріалів кузов є найлегшим у своєму класі. Збільшена на третину жорсткість забезпечує виняткову маневреність у поєднанні з підвищеним комфортом руху.

00:00 | 00:00
Ваші нові помічники
Ваші нові помічники
В Audi A8 ви можете діяти максимально впевнено. Справа в тому, що у вашому розпорядженні буде небачена до цього часу комбінація об'єднаних систем. Ця інтелектуальна мережа з датчиків та алгоритмів за бажанням допомагає вам у будь-якій ситуації на дорозі, від автомагістралі до стоянки, та робить ваше пересування ще більш комфортним, впевненим та безпечним. Кількість систем допомоги водію сягає 41, і вони можуть розпізнавати та аналізувати актуальну обстановку під час руху, в разі потреби надають водію додаткову інформацію та поступово починають вживати заходів у випадку критичної ситуації. Ця максимальна комплектація - рішучий крок на шляху до автономного водіння.
Форма та функція, наступний крок
Форма та функція, наступний крок
Завдяки послідовному використанню сенсорних екранів із тактильним відгуком та одночасному зменшенню кількості стандартних вимикачів/ кнопок керування ви отримаєте цілком нові відчуття від користування. Керування мультимедійною системою останнього покоління стало ще більш інтуїтивним. Орієнтована на водія панель приладів робить місце водія ще більш сучасним та елегантним.
Відчуйте різницю
Відчуйте різницю
Ще ніколи раніше оформлення елементів керування в Audi A8 не відповідало в такій мірі духові однорідності. Це стало можливим завдяки послідовному використанню сенсорних екранів, які до мінімуму знижують кількість кнопок для керування численними функціями. Керування за допомогою таких графічних інтерфейсів є повністю інтуїтивним: торкаючись та гортаючи, ви легко знаходите необхідні розділи. Вибравши певну функцію, ви отримаєте тактильний та звуковий відгук. Майже як натискання на кнопку, тільки відчутно краще. До того ж, багато функцій можна увімкнути взагалі без використання рук: голосовий асистент вперше робить можливим керування за допомогою голосу, орієнтоване не на чіткі терміни, а на звичні діалоги.
Квадратура кола
Квадратура кола
Інтерфейс Audi MMI здійснив переворот у поведінці користувача. Він символізує інтуїтивну ясність та надзвичайну сенсорну якість. Його нове покоління має ті самі цілі, послідовно переносить їх у цифровий світ та одночасно дивує ще точнішими деталями. Наприклад, дані мап, які постійно динамічно оновлюються, дозволяють здійснювати навігацію з топографічними зображеннями та розширеними 3D-моделями, щоб ще точніше привести вас до цілі. Та передусім, і це є наступною революцією, MMI-інтерфейс з реакцією на дотик тепер може адаптуватися до ваших бажань та звичок - ви можете налаштувати його відповідно до своїх особистих уподобань, зберегти ці налаштування і таким чином зробити ваш А8 ще більш індивідуальним.
Розслабитися та керувати
Розслабитися та керувати
Пасажир заднього ряду сидінь А8 за бажанням повністю контролює всі функції комфорту та розважальної системи. Дистанційне керування здійснюється за допомогою системи Rear Seat Remote, що являє собою знімний дисплей з розширенням Full HD, який від самого початку поєднаний із багатогранними можливостями салону та може використовуватись як телефон.