• R8 Spyder
    R8 Spyder

    Витрата пального*: 11,4-12,3 л/100км

    Середні викиди CO2*: 272-287 г/км


Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine

Динаміка і прогресивність.

Оновлений Audi A6 вражає з першого погляду. Кожна риса дизайну виражає прогресивність і динамічний потенціал. Чітко окреслені лінії та атлетичні поверхні підкреслюють елегантність екстер'єру оновленого Audi A6 і його спортивний характер. Завдяки горизонтальній спрямованості усіх ліній передня й задня частини авто на вигляд ширші і потужніші.

Яскрава харизма інновацій
Яскрава харизма інновацій
Поєднання прогресивного вигляду та елегантності робить Audi A6 добре впізнаваним і вдень і вночі. Інноваційні світлодіодні фари Audi Matrix (опція) вирізняються подібним до денного спектром освітлення і легко перетворюють ніч на день.
Впевнений вигляд
Впевнений вигляд
Широка і пласка решітка радіатора singleframe з тривимірним дизайном вражає за будь-якого освітлення та підкреслює спортивні риси Audi A6. Горизонтальні хромовані планки слугують додатковим елегантним акцентом до зовнішності авто.
Потужний вигляд
Потужний вигляд
Доступні як опція ковані легкосплавні диски 20" з унікальним 5-спицевим дизайном (частково поліровані*, контрастного сірого кольору) додатково підкреслюють динамічний потенціал автомобіля, навіть якщо він стоїть нерухомо.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00