• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


A6 allroad quattro
A6 allroad quattro

Універсальний і потужний екстраверт.
Audi A6 allroad.

Audi A6 allroad quattro поєднує гнучкість у використанні та комфорт версії Avant з типовими для позашляховика характеристиками - постійним повним приводом quattro, яскравими емоціями від керування та ефектним дизайном у стилі «Offroad». Крім того, цей автомобіль пропонує широкий перелік цифрових технологій. Audi A6 allroad quattro зразка 2019 року відзначає свій 20-річний ювілей, адже це вже четверте покоління моделі, що вперше вийшла на ринок у 1999 році.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
 • Audi A6 allroad quattro standarta aprīkojumā ir iekļauta quattro pastāvīgā pilnpiedziņa.

 • Par Audi A6 allroad quattro bezceļu raksturu liecina, piemēram, krāsainās riteņu arku uzlikas.

 • Vertikālās līnijas vienotajā režģī ļauj nekļūdīgi noteikt, ka jūsu priekšā ir Audi A6 allroad quattro.

 • Audi A6 allroad quattro spēj vilkt līdz 2,5 tonnām smagu piekabi.

 • Pateicoties daudzajiem īpašajiem balstiekārtas risinājumiem, Audi A6 allroad quattro ir piemērots arī braukšanai bezceļa apstākļos.

 • Priekšējie durvju sliekšņi ar alumīnija ieliktņiem un allroad emblēmu ir daļa izvēles aprīkojumā pieejamās allroad salona pakas.

 • Pirmā iepazīšanās ar Audi A6 allroad quattro salonu: alumīnija krāsas logu ietvari ir īpaši eleganti.

 • Varat personalizēt Audi A6 allroad quattro salonu atbilstoši savai gaumei, piemēram, ar oriģināliem sēdekļu pārvalkiem un dekoratīviem paneļiem.

 • Papildus citai informācijai izvēles aprīkojumā pieejamās MMI navigation plus sistēmas ar MMI touch skāriena reakciju augšējā displejā var attēlot Audi A6 allroad quattro sasvēruma leņķi.

Надзвичайні враження від керування

За рівнем динаміки руху та комфорту в поїздках Audi A6 allroad - дійсно універсальний автомобіль. Наявний у базовій комплектації повний привод quattro забезпечує покращене зчеплення з поверхнею, високий рівень безпеки й чудову маневреність. Інтегрована технологія ultra постійно відстежує режим руху й залежно від ситуації перерозподіляє крутний момент між передньою і задньою осями. Пневматична підвіска з адаптивними амортизаторами, що також входить у базову комплектацію, автоматично регулює висоту кузова автомобіля. Завдяки цьому максимальний кліренс може на 45 мм перевищувати цей параметр Audi A6 Avant. Система Audi drive select, наявна в базовій комплектації, дає змогу активно впливати на характеристики Audi A6 allroad quattro: водієві доступні сім режимів, зокрема «allroad» і «offroad» для поїздок бездоріжжям.

A6 allroad quattro
Докладніше про ходові якості
Детальніше про багажне відділення

Відчуйте цифровізацію

У полі вашого зору й у межах безпосередньої досяжності знаходяться важливі елементи мультимедійного оснащення. Опційна цифрова панель приладів Audi virtual cockpit plus - ваш повністю цифровий інформаційний екран високої роздільної здатності: на HD-екрані діагоналлю 12,3 дюйма відображаються різні дані, як-от швидкість і частота обертання двигуна. На вибір доступні режими відображення «Klassik», «Dynamik» і «Sport». Опційна мультимедійна система MMI navigation plus з технологією MMI touch response забезпечує можливість доступу до сервісів Audi connect. Управління здійснюється за допомогою двох кольорових дисплеїв у центральній консолі або голосових команд.

Cockpit Audi A6 allroad quattro
Детальніше про мультимедіа

Привабливість і функціональність: освітлення

Передовий дизайн освітлювальних приладів гармонійно поєднується з ефектною зовнішністю Audi A6 allroad quattro. У базову комплектацію автомобіля входять LED-фари головного світла. Як опція пропонуються LED-фари головного світла HD Matrix з динамічною світловою анімацією та динамічними покажчиками повороту, що сприяють підвищенню безпеки, відрізняються розширеною функціональністю та забезпечують покращену впізнаваність.

Apgaismojums Audi A6 allroad quattro