• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Новий A4 Limousine
Новий A4 Limousine

Втілення спортивного стилю.
Audi A4

Завдяки новому дизайну й майже повністю оновленому кузову спортивні риси Audi A4 стали ще більш виразними: у його зовнішності динаміка й міць поєднуються з естетикою, яка приваблює. Високоякісний та високотехнологічний салон, новітні технології цифрового обладнання, інформаційно-командної системи Infotainment і допоміжних систем водія гармонійно доповнюють загальне враження.

Download alle
00:00 | 00:00
 • Спереди мощный модуль формируют мощная решетка Singleframe, и широкие воздухозаборники.

 • Благодаря практически полностью новому кузову Audi A4 седан выглядит спортивнее, чем когда-либо прежде.

 • Ключевые особенности дизайна на виде сбоку: широкие крылья, выделяющаяся отделка порогов и большие легкосплавные алюминиевые колесные диски.

 • Ступенчатая поверхность диффузора с трапециевидными выхлопными трубами завершает спортивную внешность сзади.

 • Вы можете выбирать между тремя бензиновыми и двумя дизельными двигателями (расход топлива в смешанном цикле*: 6,8–4,9 л/100 км, выбросы CO₂ в смешанном цикле*: 155–125 г/км).

 • В Audi A4 седане Вы можете воспользоваться помощью систем помощи водителю.

 • Опциональные матричные светодиодные передние фары отличаются динамичным дизайном освещения и динамическими указателями поворотов.

 • Салон Audi A4 седана отличается простором и опциональным оснащением, таким как пакет интерьерной подсветки.

 • Проводите свою повседневную цифровую жизнь в Audi A4 седане, пользуясь путеводными технологиями, например, навигационной системой MMI plus с MMI touch.

Інтер’єр — простір і висока якість

Салон Audi A4 Limousine пропонує безліч вільного місця, а елементи салону, завдяки продуманому розташуванню, підкреслюють його легкість і ширину. Так, наприклад, розташовані суцільною стрічкою вентиляційні отвори підкреслюють ширину автомобіля, а хромована накладка над ними вдало робить акценти. Великий відсік для зберігання речей у центральній консолі є дуже зручним. Освітлення салону в стандартній комплектації включає ліхтар для читання із сенсорним регулюванням яскравості світла. Доступний у якості опції пакет фонового освітлення дає змогу створити в салоні ще більш затишну атмосферу. Особливістю Audi A4 Limousine є наша концепція модульної лінії. Завдяки їй конфігурування автомобіля стало більш гнучким - відтепер можна комбінувати різні дизайн-пакети для інтер'єру та екстер'єру.

Audi A4 Limousine

Новаторські технології

Завдяки концепції інтуїтивного керування з використанням сенсорних елементів і функції розпізнавання природної мови Audi A4 Limousine пропонує високій рівень зручності користування. Використовуйте додаткові технології для інформаційно-командної системи Infotainment, наприклад цифрову панель приладів Audi virtual cockpit plus. На дисплеї діагоналлю 12,3 дюйма роздільної здатності Full-HD, розташованому безпосередньо перед водієм, можна переглядати параметри важливих функцій, наприклад швидкість і частоту обертів. Додаткові функції, як-от ключ Audi connect та Audi phone box, дають змогу інтегрувати в автомобіль власний смартфон.

Audi A4 Limousine
Докладніше про концепцію управління та мультимедійну систему

Потужні двигуни

Ми пропонуємо різні варіанти приводу для Audi A4 Limousine. Бензинові двигуни TFSI об'ємом 2,0 л й потужністю 190 або 245 к. с. Останній варіант комплектується ультрасучасною технологією, яка активує повний привод quattro всього за кілька мілісекунд, коли цього вимагає дорожня ситуація, забезпечуючи оптимальну тягу й динаміку руху. Дизельний двигун TDI об'ємом 2,0 л розвиває потужність 190 к. с.

Деякі із цих варіантів двигуна оснащені системою Mild-Hybrid 12 В зі стартером-генератором з ремінним приводом і літій-іонним акумулятором. Ця технологія дає змогу, наприклад, вимикати двигун під час руху (т. з. режим руху накатом). Завдяки цьому зменшується споживання.

Audi A4 Limousine

Фонові асистенти

Довіртеся системам допомоги водієві ⁵ під час руху в Audi A4 Limousine. Для цього виберіть один з попередньо налаштованих опційних пакетів з різними можливостями, наприклад пакет допомоги «Місто». Він поєднує в собі системи допомоги для руху містом, зокрема асистент паркування plus і камеру заднього виду. Асистент безпечного виходу з автомобіля, що також входить до складу цього пакета, може виявити учасників дорожнього руху, що наближаються ззаду, і, якщо потрібно, надати попереджувальний сигнал за допомогою світлодіода перед відчиненням дверей. Салон Audi A4 Limousine вже в базовій версії оснащений функцією Audi pre sense city, яка на швидкості до 85 км/год може за допомогою візуальних і звукових сигналів або поштовхів педалі гальма попередити про загрозу зіткнення.

Світло — функціональність і стиль

Ще однією візуальною особливістю Audi A4 Limousine є прогресивний дизайн світлових приладів. Унікальний світловий малюнок стандартних світлодіодних фар неможливо сплутати з жодним іншим. Світлодіодна технологія одразу після вмикання фар забезпечує освітлення в спектрі, близькому до денного світла. У якості опції можна вибрати світлодіодні фари Matrix LED з функцією динамічної анімації та динамічними покажчиками повороту. Технологія Matrix LED використовує комбінацію із системи камер, світлодіодних матричних модулів і високоточної оптики. Це дає змогу системі вибірково вимикати світлодіоди, відповідальні за освітлення ділянок із зустрічними автомобілями, залишаючи інші ділянки дороги яскраво освітленими. Замикання та відмикання автомобіля супроводжуються вражаючою анімацією фар. Ззаду в якості опції також можуть бути встановлені світлодіодні ліхтарі з анімацією та динамічні покажчики повороту.

Audi A4 Limousine