Audi A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Багате оснащення.

Шукайте і досягайте цілей. Швидко та ефективно. Тепер у вас значно більше можливостей для безпечних і приємних поїздок з друзями чи сім'єю. Тепер у вас значно більше можливостей для безпечних і приємних поїздок з друзями чи сім'єю.

Великий завдяки акцентам.
Великий завдяки акцентам.
Кожен торує власний шлях. Але з Audi A1 Sportback можна піти далі. Завдяки численним можливостям для індивідуалізації салону. Ми пропонуємо два пакети обладнання - A1 design та A1 sport.
Великий завдяки інтелектуальним технологіям.
Великий завдяки інтелектуальним технологіям.
Наприклад, вас обов'язково зацікавить кольоровий дисплей 6,5" з можливістю відображення тривимірних карт медіасистеми MMI® Navigation plus (опція). З ним ви неодмінно відчуєте переваги інтелектуальних технологій. З Audi A1 Sportback ви не тільки швидше діставатиметесь до пункту призначення.
Великий завдяки яскравим враженням.
Великий завдяки яскравим враженням.
У плані акустики ви теж не пожалкуєте: 14 динаміків акустичної системи BOSE Surround Sound (опція) подарують неперевершене звучання. Ви зможете не тільки користуватись онлайн даними, а й слухати потокову музику за допомогою сервісу Audi music stream. Неабиякі зручності пропонують і сервіси Audi connect. Численні послуги і функції дають змогу перетворити Audi A1 на домівку на колесах та залишатися на зв'язку повсякчас і повсюди. Комплект Audi phone box (опція) дає змогу з комфортом телефонувати навіть під час руху.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00