Audi A1 Sportback

Audi A1 Sportback

Велична поява.

Велика ідея у компактній формі: новий Audi A1 Sportback. Стислий вияв сучасної життєвої позиції. Унікальний за своїми можливостями. Переконливий за рівнем динаміки. І завжди привабливий. А ще додайте ефективні технології та новітні комунікаційні рішення. Новий Audi A1 Sportback - міський актор, який прагне більшого.

Розмір має багато аспектів.
Розмір має багато аспектів.
Відвести погляд від Audi A1 Sportback зовсім не просто. Горизонтальні лінії візуально розширюють автомобіль.Тому він ще масивніший на вигляд. Атлетичні форми недвозначно натякають:задоволення за кермом вам гарантоване. Для поціновувачів індивідуального стилю ми підготували два пакети обладнання: A1 design та A1 sport.
Велич у новому образі.
Велич у новому образі.
Кожна зустріч - незабутня. Навіть якщо це компактний Audi. Адже важливість розміру залежить передусім від особистого ставлення. Новий Audi A1 Sportback став більш приземкуватим і ширшим. У зовнішніх дзеркал нова аеродинаміка.
Велич, сповнена динамізму.
Велич, сповнена динамізму.
Фірмова решітка singleframe увиразнює обриси передньої частини. Новий пластичний бампер придає моделі більшої серйозності. Довершує яскраву зовнішність оновлений дифузор. Ось вона - велич у компактній формі!
Розмір як джерело натхнення.
Розмір як джерело натхнення.
Привабливість Audi A1 Sportback ніколи не залежала від кольору кузова. Але з контрастною аркою даху (опція) він особливо оригінальний. Новий Audi A1 Sportback. Головне - вияв власної індивідуальності.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00