• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Авангард: новий Audi A6 Avant!

Авангард: новий Audi A6 Avant!

 • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Авангард: новий Audi A6 Avant!

Новий Audi A6 Avant: виразний дизайн, просторий салон та чудова експлуатаційна гнучкість.

Новий Audi A6 Avant поєднує динамічний дизайн з витривалістю, що забезпечує щоденне використання, та чудовою експлуатаційною гнучкістю. Задня частина автомобіля з виразним дизайном та багажним відділенням, об'єм якого можна змінювати з 565 л до 1680 л. Привід та підвіска створені для забезпечення комфортної їзди у спортивному стилі. Технологія середнього гібриду, яка входить до стандартної комплектації, підвищує ефективність, а динамічна система рульового управління всіма колесами покращує маневреність. Завдяки інтуїтивно зрозумілому користуванню операційною системою MMI touch response водію та пасажирам комфортно нею керувати.

Дизайн екстер'єру поєднує в собі естетику та функціональність.

Avant - це лінійка автомобілів з кузовом універсал. Новий A6 Avant стане її чудовим доповненням. Чіткі лінії, широкі поверхні та виразне заднє вікно свідчать про оновлений дизайн автомобілів нашого бренду. З довжиною менше 5 метрів, довгою передньою частиною та злегка похиленою лінією даху Avant є втіленням елегантного, спортивного і продуманого стилю.

Широка низько розташована решітка радіатора Singleframe займає майже всю передню частину автомобіля, в той час як продовгуватий силует та трапецієподібні вікна одразу помітні, якщо глянути на автомобіль збоку. Виразні бокові виступи, які візуально підкреслюють систему приводу Quattro, розширюються над колісними нішами. Рельєфна лінія даху переходить у виразну задню стійку автомобіля. Верхній спойлер видовжує силует та підкреслює спортивний образ A6 Avant. Декоративне оздоблення ззаду наче поєднує фари. На додачу до дванадцяти варіантів лако-фарбового покриття клієнти можуть обрати один з двох пакетів обладнання (sport та design), а також пакет стилізації екстер'єру S line.

Привабливий  кузов, простір та багажне відділення.

Довжина нового Audi A6 Avant складає 4,94 метра, ширина - 1,89 метра, а висота - 1,47 метра. Салон новинки навіть довший, ніж у її попередника. A6 Avant не має рівних за шириною вільного простору для пасажирів на передньому та задньому сидіннях, а також простором для колін для пасажирів на задньому ряду сидінь.

Незважаючи на спортивний стиль кузова, A6 Avant зберіг просторе багажне відділення, яким також вирізнявся його попередник. Ширина прорізу для завантаження складає 1050 мм, а об'єм багажного відділення - 565 літрів у стандартній комплектації. Об'єм можна збільшити до 1680 літрів, склавши спинки заднього ряду сидінь. Кришка та полиця багажного відділення оснащені електроприводом у стандартній комплектації. Окрім того, кришкою можна також управляти з допомогою датчика. У стандартній комплектації автомобіля задній ряд сидінь можна скласти у конфігурації 40:20:40. Тягово-зчіпний пристрій з електроприводом доступний додатково.

У стандартній комплектації автомобіля багажне відділення оснащене надійною системою рейок. Власник автомобіля може змінювати розташування чотирьох різних кріплень для багажу. A6 Avant також оснащений ременями, що натягуються, сіткою та двома гачками.
Доступний додатково набір для закріплення багажу з телескопічним наконечником та ременями дозволяє розділити багажне відділення на свій розсуд.

У новому A6 Avant приємно вирушати в тривалі подорожі, адже рівень шуму в салоні надзвичайно низький. Аеродинаміка та аероакустика на найвищому рівні; коефіцієнт опору двигуна базової комплектації, яка з'явиться у продажу після виходу на ринок, складає 0,27. Виготовлений зі сталі та алюмінію кузов вирізняється надзвичайною жорсткістю.

Безпека понад усе - технології освітлення та системи допомоги водію.

Автомобіль A6 Avant оснащений пакетом сучасних систем безпеки, у тому числі технологіями освітлення, системами допомоги водію та пасивної безпеки. Світлодіодні головні фари входять до стандартної комплектації нового Audi A6 Avant. Доступні три версії з головними фарами HD Matrix з дальнім світлом для топової версії автомобіля. У цій версії п'ять горизонтальних ліній формують унікальний світловий малюнок денних ходових вогнів. Динамічний сигнал повороту та функція Coming/Leaving Home підкреслюють виразний характер лінійки автомобілів A6. Доступний додатково пакет комфортного контурного підсвічування підкреслює витончений дизайн інтер'єру.

Подбавши про водіїв, які часто користуються автомобілем, та жителів передмістя, Audi оснастила A6 Avant широким спектром систем допомоги водію, розділивши їх у пакетах «City» та «Tour». До стандартного датчика системи аварійного гальмування спереду Audi додала у свою нову модель і інші системи допомоги водію, як-от асистент Adaptive Cruise Assist, який допомагає керувати авто на вузьких дорогах. Він забезпечує контроль положення автомобіля у поздовжньому та поперечному напрямках у транспортному потоці з частими зупинками аж до повної зупинки та при русі зі швидкістю до 250 км/год та допомагає водію під час прискорення та гальмування. Функції допомоги водію також дозволяють підтримувати встановлену швидкість та відстань до автомобіля попереду у заторі та на вузьких дорогах.

Також доступна функція Efficiency Assist, завдяки якій асистент Adaptive Cruise Assist передбачливо враховує обмеження швидкості, повороти та кільцеві магістралі та, якщо увімкнено навігацію за маршрутом, задіює функцію круїз-контролю при проходженні поворотів. Окрім прогнозованої цифровими приладами інформації, Efficiency Assist також забезпечує тактильний зворотній зв'язок через активну педаль акселератора. Разом із системою MHEV ці функції допомоги водію дозволяють економити ще більше палива.

Система допомоги у надзвичайних ситуаціях Emergency Assist підвищує рівень безпеки у тих ситуаціях, коли водій не може діяти. У подібних випадках система видає візуальний, акустичний або тактильний сигнал. Якщо водій все одно не реагує, система бере керування автомобілем на себе, вмикає аварійну світлову сигналізацію та автоматично зупиняє A6 на його смузі руху. Завдяки роботі датчиків система активує заходи безпеки Audi: натягує ремені безпеки, закриває вікна та автоматично здійснює екстрений виклик.

Під час руху по місту водію допомагають п'ять наступних функцій. Асистент Crossing Assist виявляє транспортні засоби, які перетинають перехрестя. Датчики, встановлені по всьому периметру автомобіля, виявляють перешкоди, які можуть призвести до зіткнення. Система контролю руху в перехресних напрямках контролює повільний рух заднім ходом, наприклад виїзд з паралельного місця для паркування. Окрім того, система також оснащена функціями, які сповістять водія про перешкоду при виїзді та при зміні смуги руху. 

Керування всіма функціями здійснюється завдяки високоякісному модулю Audi, який входить до стандартної комплектації A6 Avant: центральному контролеру допомоги водію, який постійно отримує детальне зображення оточення автомобіля. Контролер, в залежності від оснащення авто, використовує дані приблизно п'яти радіолокаційних датчиків, п'яти камер, дванадцяти ультразвукових датчиків та лазерного сканера.

 

Ефективний та потужний - усі двигуни оснащені технологією середнього гібриду

Усі двигуни у стандартній комплектації оснащені технологією середнього гібриду, яка підвищує рівень комфорту та ефективність під час їзди, а також зменшує споживання палива у реальних умовах експлуатації. Стартер-генератор з ремінним приводом, центр системи MHEV, забезпечує рекуперацію до 12 кВт електроенергії у 48-вольтній системі під час гальмування та подає електроенергію в окремий літій-іонний акумулятор. З вимкненим двигуном Audi A6 Avant може рухатися накатом на швидкості від 55 км/год до 160 км/год; система СТАРТ-СТОП спрацьовує на швидкості 22 км/год.

Двигун працює разом з 7-ступеневою автоматичною коробкою передач S tronic або 8-ступеневою трансмісією Tiptronic та повним приводом Quattro. Доповнюючи їх, доступний додатково спортивний диференціал активно розподіляє потужність між задніми колесами при проходженні поворотів на швидкості.

 

Зручний та маневрений, як ніколи раніше - підвіска.

Підвіска нового A6 Avant пропонує динамічнішу та комфортнішу їзду, ніж у попередній моделі автомобіля. Система прогресивного рульового керування, яка входить до стандартної комплектації, дуже зручна в користуванні. З передаточним числом, як у спортивного автомобіля, вона стає ще чутливішою завдяки збільшенню кута повороту рульового колеса. Нова концепція управління електромеханічним рульовим керуванням забезпечує інтенсивний зв'язок з дорогою, блокуючи поштовхи рульового колеса.

Audi пропонує додатково оснастити автомобіль динамічною системою рульового управління всіма колесами, яка робить A6 Avant надзвичайно маневреним. Якщо автомобіль рухається на швидкості до 60 км/год, задні колеса крутяться на п'ять градусів у зворотному напрямку. Це зменшує радіус повороту майже п'ятиметрового Avant на один метр до 11,1 метра. Під час паркування, виконання маневрів або ж руху в місті ви не помітите розмір A6 Avant. Динамічна система рульового управління всіма колесами покращує маневреність при входженні у повороти та стабільність руху на високій швидкості понад 60 км/год. У цій ситуації передня та задні осі повертаються в одному напрямі, що дозволяє підвищити стабільність.

Клієнтам на вибір пропонується чотири варіанти підвіски: стандартна підвіска зі сталевими пружинами, спортивна підвіска, підвіска з регульованою жорсткістю та адаптивна пневматична підвіска з амортизаторами. На додачу до амортизаторів та пневматичних пружин електронна платформа управління шасі також контролює динамічну систему рульового управління та оновлений спортивний диференціал, який активно розподіляє крутний момент між задніми колесами під час входження у повороти на високій швидкості. Водій може налаштувати усі підвіски, які контролюються динамічною системою керування Audi Drive Select у режимах Comfort, Auto та Dynamic. У динамічній системі рульового управління може змінюватися передаточне число та ступінь зворотного зв'язку. Новий Audi A6 Avant оснащений 21-дюймовими колесами, які забезпечують виняткове керування та зменшують рівень шуму під час руху.

 

Гарний салон - інтер'єр та обладнання

Інтер'єр нового Audi A6 вирізняється стилем та мінімалізмом, які гармонійно поєднуються з концепцією управління. На вузькій панелі інструментів виділяється чорна поверхня з вбудованим дисплеєм операційної системи MMI touch response. Його направлено безпосередньо в бік водія, як і нижній дисплей на центральній консолі. Горизонтальні лінії в інтер'єрі створюють враження простору, в якому всі елементи логічно розташовані один поруч з іншим.

Клієнт може персоналізувати новий Audi A6 Avant відповідно до своїх вподобань. На додачу до основної версії доступні ще чотири комплектації, кожна з яких має свою концепцію кольору: Sport, Design, Design Selection та пакет оздоблення S line sport. Кольори прогресивні та елегантні, а матеріали оздоблення - від шкіри Valcona до накладок з дерева з відкритими порами - надзвичайно вишукані. Це є відмінною ознакою бренда Audi. Пакет стилізації екстер'єру S line доступний для всіх варіантів комплектації.

Сидіння у Audi A6 Avant розроблялися спеціально для цієї моделі автомобіля. Варіанти унікальних контурних передніх сидінь найкращої якості пропонують численні функції регулювання. Окрім того, їх можна додатково оснастити функціями вентиляції та масажу. Для замовлення також доступні спортивні сидіння S із вбудованими підголівниками.

Серед інших доступних додатково опцій можна виділити пакет забезпечення якості повітря з ароматизатором з двома вишуканими ароматами та іонізатором; великий панорамний дах та адаптивні склоочисники з інтегрованими форсунками омивачів на вітровому склі та задньому вікні.

 

Інтуїтивна та логічна операційна система MMI touch response

Для управління системами нового Audi A6 Avant водій може використовувати два великих дисплея операційної системи MMI touch response. Водій керує функціями мультимедійної системи та системи навігації за допомогою верхнього дисплея діагоналлю 10,1 дюйма (у разі встановлення системи MMI navigation plus).
Нижній 8,6-дюймовий дисплей використовується для управління системою клімат-контролю, функціями комфорту та введення тексту. Водій може тримати руку на важелі селектора і при цьому управляти іншими функціями. Завдяки тактильному та звуковому зворотному зв'язку операційна система MMI touch response швидко та надійно працює. Структура меню MMI логічна та пласка, як у смартфоні. Водій може налаштувати розташування значків багатьох програм на нижньому початковому екрані.

До складу системи MMI navigation plus входить повністю цифрова панель приладів Audi Virtual Cockpit з 12,3-дюймовим екраном, управління якою здійснюється за допомогою багатофункціональних кнопок на рульовому колесі. На додачу до цього доступний додатково проекційний дисплей відображає інформацію на вітрове скло. Система голосового управління з функцією розпізнавання природної мови перетворює новий A6 Avant у розумного співрозмовника. Він реагує на команди та запитання двома способами: завдяки збереженим у системі даним та інформації з хмари. Окрім того, для персоналізації автомобіля доступні сім індивідуальних профілів, які дозволяють водіям зберігати до 400 налаштувань різноманітних систем.

 

Уважний та послужливий - система навігації та Audi connect

Доступна додатково система MMI navigation plus - це високоякісний компонент лінійки мультимедійних систем, доступних для Audi A6 Avant. Її модуль передачі даних підтримує стандарт LTE Advanced та задіює точку доступу Wi-Fi. Система навігації розпізнає уподобання водія на основі даних про попередні поїздки та створює розумні пропозиції, проаналізувавши цю інформацію. Маршрут вираховується на серверах провайдера у режимі онлайн ТУТ, а також у автомобілі.

Audi connect пропонує безліч служб, які працюють у режимі онлайн, у тому числі послуги «автомобіль-до-х». Доступний додатково ключ Audi connect блокує та розблоковує двері нового A6 Avant з допомогою смартфону на базі Android. Застосунок myAudi підключає автомобіль до смартфону водія. Комплект Audi phone box підтримує телефонію з дуже зручним протоколом Voice-over-LTE. Аудіосистема Bang & Olufsen Advanced забезпечує чудове тривимірне звучання завдяки 19 динамікам, у тому числі у задній частині автомобіля.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-1-297


/22 Травня 2018/

Повернення до списку
Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.