Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

Оновлення бізнес-класу: новий Audi A6 Sedan

Новий А6 від компанії Audi представляє собою восьме покоління успішного повнорозмірного седана, який відрізняється від інших моделей свого сегмента численними інноваціями. За рівнем оснащеності цифровими технологіями, комфортом і спортивними якостями елегантний Audi A6 зі скульптурними формами - взірцевий автомобіль в преміум-класі з численними талантами.

 

 Повністю цифрова система MMI touch response з реакцією на дотик забезпечує інтуїтивне управління. Широкі комунікаційні можливості та системи підтримки наочно демонструють потенціал мережевого інтелекту. В інтер'єрі добре помітний цілісний підхід до впровадження цифрових технологій, що стало справжнім проривом у своєму сегменті. Підвіска забезпечує поєднання плавності ходу і високої стабільності з покращеними спортивними якостями. Стандартне оснащення усіх двигунів включає технологію середнього гібриду, яка сприяє підвищенню комфорту та ефективності. Операційна система MMI touch response - персоналізація та інтуїтивність.

Система MMI touch response з реакцією на дотик, якою оснащений новий Audi A6, встановлює нові стандарти у сфері інтуїтивності користування та персоналізації. Завдяки широким можливостям індивідуалізації автомобіль можна налаштувати у повній відповідності до вподобань водія: повністю цифрова операційна система дає змогу розмістити елементи управління ключовими функціями автомобіля на потрібних місцях екрану MMI методом простого перетягування (подібно до користування додатками для смартфонів). Ярлики швидкого доступу та кнопки улюблених функцій створюють ідеальну основу для реалізації індивідуальних уподобань і забезпечення вражаючої простоти користування. 
Ідеальне рішення для водіїв, що часто користуються автомобілями, та корпоративних клієнтів: зберігання до семи індивідуальних профілів водія з можливістю налаштування до 400 параметрів. Завдяки логічній та пласкій структурі меню система забезпечує швидкий доступ до функцій автомобіля. Кнопки улюблених функцій з можливістю конфігурування допомагають налаштувати систему відповідно до уподобань користувача. Як опція, пропонується можливість дооснащення органів управління освітленням та кнопок багатофункціонального рульового колеса тактильним зворотним зв'язком. 
Система голосового управління з функцією розпізнавання мови перетворює новий Audi A6 на розумного співрозмовника та супутника в подорожах. Вона обробляє запитання і команди двома методами - на підставі збережених у пам'яті даних та (в поєднанні з системою MMI navigation plus) з використанням досконалих даних, що зберігаються у «хмарі». 
Операційна система MMI touch response з тактильним і звуковим зворотним зв'язком забезпечує можливість швидкого й інтуїтивно зрозумілого користування: на  дотик відбувається активація певної функції підтверджується вібрацією і клацанням. 
Водій керує функціями мультимедійної системи за допомогою верхнього дисплею діагоналлю 10,1" (у разі замовлення системи MMI navigation plus). Нижній дисплей діагоналлю 8,6 дюйма, розташований на центральній консолі, використовується для управління клімат-контролем і функціями комфорту, а також для введення тексту. При цьому зап'ясток водія може спиратись на важіль селектора автоматичної трансмісії. На додачу до цього проекційний дисплей відображає важливу інформацію на вітрове скло. Оснащення системи MMI navigation plus також включає цифрову панель приладів Audi virtual cockpit з дисплеєм діагоналлю 12,3 дюйма.


MMI navigation plus та сервіс Audi connect - ще більше зручності для бізнес-класу
Новий Audi A6 пропонує численні рішення у сфері комунікацій, що забезпечують винятковий рівень безпеки, зручності та індивідуалізації. До переліку стандартного оснащення входить система MMI navigation, а як опція пропонується MMI navigation plus - медіа-центр з новим дизайном. Топова версія модуля передачі даних використовує новий стандарт LTE Advanced. 
Крім того, система MMI navigation plus пропонує ряд нових навігаційних функцій. До їх переліку належать функція самонавчання на підставі пройдених маршрутів, яка генерує інтелектуальні пошукові пропозиції. Навігація за маршрутом здійснюється у режимі «онлайн» з використанням серверів провайдера HERE. Ці сервери враховують ситуацію на дорогах у цілому регіоні. У разі переривання потоку даних навігаційна система перемикається на онлайн-навігацію за маршрутом, що здійснюється паралельно. Стандартна комплектація включає можливість безкоштовного оновлення навігаційних мап протягом шести місяців. 
Система MMI navigation plus пропонує ще ширші можливості завдяки доступності додаткових модулів розширення, до переліку яких входять, зокрема, дві аудіосистеми. Одна з особливостей топової версії під назвою Bang & Olufsen Advanced Sound System - фантастичне тривимірне звучання на задніх сидіннях, що забезпечується завдяки підтримці відтворення висоти джерела звуку у просторі. Завдяки новому комплекту Audi phone box телефонія також сягнула нового рівня, причому це стосується як зручності користування, так і якості звуку та зв'язку. 
Онлайн-сервіси Audi connect забезпечують можливість користування послугою «автомобіль-до-Х», а також розпізнавання дорожніх знаків та надання інформації про потенційні небезпеки. Для цього використовується «колективний інтелект» парку автомобілів Audi, а зв'язок Audi A6 з середовищем перебування забезпечується за допомогою мережі. Відразу після виходу на ринок буде додано можливість користування сервісом паркування на вулицях, який значно полегшить пошук вільного місця. За допомогою додатка myAudi власники нового A6 зможуть отримувати доступ до цифрових сервісів бренда зі смартфона. 
Як опція пропонується ключ Audi connect, що замінить звичайний ключ від автомобіля. Він робить користування бізнес-седаном ще зручнішим і дозволяє відмикати автомобіль та запускати його двигун за допомогою смартфона на базі Android. Для передавання даних на автомобіль використовується технологія NFC (Near Field Communication). Власник може надати дані для доступу п'яти різним людям (або смартфонам).
 
Системи допомоги водію

Ще більше комфорту, стабільності і безпеки у довгих і коротких поїздках: новий А6 з новими та удосконаленими системами допомоги водію встановлює нові стандарти у преміум-класі. До таких систем, зокрема, належать автопілот для паркування та автопілот для заїзду в гараж, що протягом року доповнять перелік доступного для автомобіля оснащення: ці системи в автономному режимі спрямовують седан на місце для паркування чи в гараж і забезпечують виїзд з нього. Водій може вийти з автомобіля перед активацією відповідної системи і спостерігати за процесом за допомогою додатка myAudi на своєму смартфоні. Для цього водій повинен утримувати натисненою відповідну функціональну клавішу. 
Автопілот для паркування та автопілот для заїзду в гараж є складовою частиною пакета систем допомоги при паркуванні Park Assist, який, у свою чергу, входить до переліку трьох доступних пакетів систем допомоги водію. Пакет City Assist включає ряд систем, таких як новий асистент Crossing Assist. До складу пакета Tour Assist входить асистент Adaptive Cruise Assist, який доповнює можливості адаптивного круїз-контролю шляхом м'якого втручання в рульове управління для утримання автомобіля в межах смуги, та асистент Efficiency Assist, який заохочує до економічного стилю водіння. 
В основі комплексу систем допомоги лежить високотехнологічний модуль від Audi - центральний контролер систем допомоги водію (zFAS). Він постійно розраховує детальну модель оточення, поєднуючи дані датчиків. Залежно від рівня комплектації набір датчиків може включати до п'яти радарних датчиків, п'ять камер, дванадцять ультразвукових датчиків, а також ще одну важливу інновацію - лазерний сканер.Технологія м'якого гібриду - електрифікація всіх двигунів

Усі двигуни нового A6 оснащуються новою технологією м'якого гібриду (MHEV) від Audi. Вона передбачає роботу стартера-генератора з ремінним приводом (BAS) у поєднанні з літій-іонною батареєю. Audi A6 може рухатись накатом на швидкості від 55 до 160 км/год. 
Система «Старт-Стоп» працює на швидкості до 22 км/год (13,7 миль/год). Перезапуск двигуна відбувається автоматично, щойно автомобіль попереду Audi A6 починає рух. Під час уповільнення стартер-генератор (BAS) забезпечує рекуперацію до 12 кВт електроенергії. У реальних умовах експлуатації технологія м'якого гібриду MHEV (mild hybrid electric vehicle) сприяє зниженню витрати пального на приблизно 0,7 л на 100 км.
 
Кузов і габарити - ще більше простору для ніг у бізнес-класі

Кузов нового Audi A6 також сприяє поліпшенню атмосфери комфорту у салоні. Одним із чинників є удосконалена аеродинаміка: завдяки мінімальному коефіцієнту аеродинамічного опору, що становить 0,24 (у поєднанні з двигуном, який буде доступний пізніше), та поліпшеним характеристикам аеродинамічних шумів у салоні седана панує приємна тиша навіть під час руху з великою швидкістю.
Ще один чинник - жорсткість кузова, яка забезпечує максимальний комфорт і спортивну керованість. Для виготовлення кузовів Audi використовує продумане поєднання сталі та алюмінію. З алюмінію виготовляються ряд компонентів, таких як куполи передніх стійок, а також двері, кришки капота і багажного відсіку та крила. 
Салон нового Audi A6 у порівнянні з попередником став ще просторішим. Простір для ніг пасажирів на задньому сидінні в автомобілі цієї версії значно більший, ніж у попередньої моделі та ключових конкурентів. Простір над головою та на рівні плечей на передньому і задньому рядах теж більший, ніж у попередній версії. Ширшим стало і багажне відділення - відтепер тут можна горизонтально розмістити дві сумки з ключками для гольфу. Об'єм багажного відділення лишився незмінним і становить 530 л (18,7 куб. футів). Щоб відкрити кришку багажного відділення з електроприводом, досить просто провести ногою під заднім бампером. 
Повністю оновлені сидіння підкреслюють характер Audi A6 як солідного седана, орієнтованого на далекі подорожі. Передні контурні сидіння з численними регулюваннями, що за доплату пропонуються з функціями вентиляції і масажу, забезпечують винятковий рівень комфорту. Бездоганний мікроклімат у салоні теж гарантовано: опціональний пакет забезпечення якості повітря включає ароматизатор з двома вишуканими запахами, іонізатор та ефективний фільтр пилу. Панорамний дах (опція) з великими скляними секціями наповнює салон світлом. До переліку додаткових систем комфорту належать передні склоочисники з інтегрованими форсунками омивачів та доступний як опція підігрів вітрового скла.
 
Підвіска: динаміка спорткара в поєднанні з маневреністю компактного авто

Новий Audi A6 помітно спортивніший за свого попередника, що стало можливим завдяки впровадженню інноваційних рішень у конструкцію підвіски. Зі збільшенням кута повороту рульового колеса прогресивне рульове керування зі спортивним передатним числом стає ще чутливішим. Нова концепція роботи системи амортизації забезпечує інтенсивний і диференційований зворотний зв'язок з дорогою. Новий Audi A6 - маневрений у місті, динамічний на заміських дорогах і комфортний на автомагістралях. 
Ключовим компонентом, який забезпечує такий рівень динаміки і маневреності, є динамічна система рульового управління всіма колесами. Вона поєднує по-спортивному безпосередню реакцію рульового колеса з незворушною стабільністю, що дозволяє розв'язати класичний конфлікт цілей. Залежно від швидкості руху передатне число змінюється у діапазоні від 9,5:1 до 16,5:1. Це стало можливим завдяки використанню хвильової передачі спереду. На задній осі шпиндельний привод забезпечує поворот коліс на кут до 5 градусів. На малій швидкості задні колеса повертаються у напрямку, протилежному до повороту передніх коліс, що дозволило поліпшити маневреність А6 і зменшити радіус розвороту на 1,1 м (3,6 футів) до 11,1 м (36,4 футів). Усе це значно полегшує маневрування, незважаючи на солідні габарити седана, довжина кузова якого становить майже 5 м (16,4 футів). На великій швидкості всі чотири колеса повертаються в одному напрямку, що позитивно впливає на стабільність під час руху по прямій та при зміні смуги руху. Завдяки цьому стабільністю на великій швидкості може насолоджуватись не лише водій А6. Пасажири задніх сидінь теж значно слабше відчувають рухи рульовим колесом. 
В оновленій конструкції підвіски також широко застосовується алюміній. Незважаючи на збільшений у порівнянні з попередником діаметр дисків (до 21 дюйма) і типорозміри шин (до 255/35), Audi A6 вирізняється покращеною плавністю ходу та акустичним комфортом. На передній осі використовуються гальма з фіксованими супортами, виготовленими з алюмінію. Audi пропонує на вибір чотири варіанти підвіски: стандартну підвіску зі сталевими пружинами, спортивну підвіску, підвіску з регульованою жорсткістю та адаптивну пневматичну підвіску (також з можливістю регулювання жорсткості).Силовий агрегат

На етапі випуску на європейські ринки Audi пропонує новий A6 з двома потужними двигунами, що вирізняються плавністю роботи - дизельним та бензиновим. Як бензиновий агрегат (витрата пального у змішаному циклі, л/100 км: 7,1-6,7) використовується 3.0 TFSI. V-подібний 6-циліндровий двигун з турбонаддувом розганяє бізнес-седан з 0 до 100 км/год  за 5,1 с, розвиває потужність у 250 кВт (340 к.с.) і видає 500 Н•м крутного моменту, а електронне обмеження максимальної швидкості на позначці 250 км/год носить суто технічний характер. Двигун 3.0 TDI потужністю 210 кВт (286 к.с.) має подібні динамічні характеристики (витрата пального у змішаному циклі, л/100 км: 5,8-5,5; викиди CO2 у змішаному циклі, г/км: 150-142 і передає на колінчастий вал 620 Н•м. Двигун 3.0 TDI працює в парі з 8-ступеневою трансмісією Tiptronic, тоді як 3.0 TFSI у стандартній комплектації агрегатується з 7-ступеневою АКП S tronic. Стандартне оснащення обох двигунів включає повний привід quattro, функціональність якого залежить від версії. У поєднанні з трансмісією tiptronic його оснащення включає самоблоківний міжосьовий диференціал; у тандемі з S tronic повний привід пропонується з ще більш ефективною технологією Audi ultra, яка у разі потреби забезпечує миттєву активацію заднього привода. Перемикання передач здійснюється автоматично. 
У поєднанні з трансмісією tiptronic, пропонований як опція спортивний диференціал робить керування A6 ще динамічнішим за рахунок активного розподілу тягового зусилля між задніми колесами. Як і динамічна система рульового управління всіма колесами, підвіска з регульованою жорсткістю та адаптивна пневматична підвіска, диференціал теж інтегрований в електронну платформу управління шасі. Тісна взаємодія цих систем забезпечує інноваційну точність роботи. За допомогою системи Audi drive select водій може перемикатися між різними стилями водіння, що у порівнянні з попередньою моделлю забезпечує більш ширший вибір - від підвищеного комфорту до максимально спортивного стилю.
 
Дизайн екстер'єру - високотехнологічний та елегантний

Як і A8 та A7 Sportback, модель A6 являє собою яскраве вираження нової мови дизайну Audi. Пружні поверхні, чіткі грані та вражаючі лінії седана бізнес-класу безпомилково вказують на його ключові риси - спортивну елегантність, технологічність та вишуканість. 
Екстер'єр вражає збалансованістю пропорцій: довгий капот ідеально поєднується з довгою колісною базою та короткими звисами. Довжина A6 становить 4939 мм, що на 7 мм перевищує довжину попередньої версії. Ширина зросла на 12 мм до 1886 мм, а висота, яка становить 1457 мм, на 2 мм перевищує аналогічний параметр попередника. Широка і низька решітка радіатора Singleframe, пласкі фари та повітрозабірники з потужними обрисами випромінюють спортивність. 
При огляді збоку, у вічі впадають три ефектні лінії, що візуально занижують профіль автомобіля. Потужні і пружні контури, що проходять над колесами, нагадують про багату спадщину Audi quattro. Характерною ознакою силуету автомобіля слугує акуратна лінія даху, який плавно переходить у похилі задні стійки. Коротка кришка багажного відсіку має заокруглену кромку, яка сприяє покращенню аеродинамічних характеристик. Ефектним доповненням до тривимірного рельєфного дизайну задньої частини слугує хромована смужка, що поєднує задні ліхтарі. 
Палітра кольорів кузова нового A6 налічує 14 відтінків, сім з яких доступні вперше. На додачу до базової версії клієнтам пропонуються два пакети обладнання (sport та design), а також пакет стилізації екстер'єру S line. Вони відрізняються численними деталями, наприклад, оформленням решітки радіатора Singleframe чи бокових повітрозабірників. Усі пакети обладнання та кольори передбачають активне використання гри світла і тіней на поверхнях кузова, завдяки чому посилюється враження від скульптурних обрисів автомобіля.
 
Дизайн системи освітлення: технології, втілені в життя

Дизайн системи освітлення підкреслює високотехнологічний характер А6. Audi пропонує три різні версії фар. У топовій версії світлодіодних фар HD Matrix п'ять горизонтальних ліній формують унікальний світловий малюнок денних ходових вогнів і підкреслюють ширину передньої частини. Дещо глибше над ними розташовані модулі ближнього світла, що нагадують зіниці очей. Як опція пропонуються задні ліхтарі, кожен модуль яких складається з одної горизонтальної лінії та дев'яти вертикальних сегментів. У зонах між ними розташовуються ліхтарі стоп-сигналів. Топова версія включає динамічні покажчики поворотів. Завдяки функції Coming Home/Leaving Home відмикання та замикання дверей супроводжується пульсацією освітлення, що наочно демонструє можливості поєднання дизайну і високих технологій Audi. 
Для салону Audi пропонує два різні пакети освітлення: пакет фонової підсвітки та пакет контурної фонової підсвітки. Обидва варіанти стримано підкреслюють простір, об'єм та матеріали салону. У поєднанні з фоновою підсвіткою передня панель та центральна консоль неначе висять у повітрі. Контурна підсвітка підкреслює чіткі лінії архітектури салону, до того ж передбачена можливість вибору з-поміж 30 різних кольорів.
 
Інтер'єр: футуристичний дизайн

Особливістю інтер'єру нового A6 є широке використання панелей чорного кольору, що забезпечує ефектний вигляд і підкреслює технологічність та цифровий характер седана бізнес-класу. Така мова дизайну сприймається як щось цілком природне і забезпечує приємну атмосферу спокою. Вузька панель інструментів та стримані горизонтальні лінії кузова створюють відчуття простору. 
Центральна консоль нового Audi A6 обернена до водія. Верхній дисплей системи MMI touch response також дещо нахилений ліворуч. У вимкненому стані він залишається практично непомітним між алюмінієвими накладками, оскільки поверхня дисплея має вигляд чорної панелі. При відкриванні дверей дисплей активується. Мінімалістичне оформлення графічного інтерфейсу користувача пасує до дизайну інтер'єру.


Кольори і матеріали - вибір на всі смаки

Широкий асортимент кольорів і матеріалів, доступних для нового A6, дозволяють оформити його салон у цілковито різних стилях - від елегантного до спортивного, від високотехнологічного до футуристичного. Пропонуються п'ять пакетів оснащення: basic, sport, design, design selection та спортивний пакет S line (у комплекті з 19-дюймовими колісними дисками і спортивною підвіскою). Кожен пакет відрізняється колірною концепцією. Вибір та використання матеріалів від декоративних накладок з дерева з відкритими порами до шкіряної оббивки панелі інструментів свідчить про безкомпромісно високу якість нового седана. Пакет стилізації екстер'єру S line пропонується як опція для всіх варіантів комплектації.
За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-1-297


7 Березня 2018

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.