Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

Оновлений Audi A4 та Audi A4 Avant: вражаючий зовнішній вигляд спереду та ззаду.

Audi Центр Львів на Липинського повідомляє: Audi випустила ще більш привабливу та успішну середньорозмірну модель преміум-класу. У 2019 модельному році з'являться A4 Sedan і A4 Avant, оснащені новими бамперами, які у поєднанні з оновленим дизайном дисків зможуть підкреслити спортивний характер автомобілів. Абсолютна нова лінійка обладнання «S line competition» додає ще більше динамічних особливостей.

У новому модельному році Audi A4 потішить любителів автомобілів виразною передньою частиною, яка вражатиме дизайном та спортивними формами. Виразні п'ятикутні контури оточують зовнішні повітрозабірники - алюмінієві планки створюють їх внутрішню структуру. До складу пакета оснащення екстер'єру «S line» входять оновлені бампери, які надають автомобілю більш спортивного вигляду. Їхній виразний клиноподібний дизайн привертає до них ще більше уваги. U-подібна накладка відокремлює зону інтер'єру від екстер'єру, який також вирізняється решіткою радіатора у вигляді бджолиних стільників. Окремі отвори у повітрозабірниках направляють частину повітряного потоку у колісні арки, завдяки яким він проходить повз колеса.

Решітка радіатора Singleframe допомагає розрізняти лінії обладнання. У пакеті для оснащення екстер'єру S line решітка радіатора вирізняється планками, які надають їй 3D-форми. Нижня планка доповнює дизайн передньої частини автомобіля. Задній бампер входить до стандартної комплектації оновленої моделі. Дві широкі трапецієподібні вихлопні труби замінюють попередні круглі вихлопні труби. Зона дифузора між вихлопними трубами тепер стала вужчою. Диски, доступні з діаметром 16 та 19 дюймів, також отримали новий дизайн.

Пакет обладнання S line competition вперше з'являється у лінійці моделей А4. До його складу входять ексклюзивні нові особливості - планка переднього бамперу та захисна планка від ударів камінців, виконана у кольорі Selenite Silver, задній спойлер RS у A4 Avant, і, окрім усього іншого, лако-фарбове покриття у новому кольорі Turbo Blue. Логотип з чотирма кільцями у нижній частині задніх дверей, кольору Silver або Black, в залежності від кольору кузова. Пакет оснащення також потішить власників автомобілів спортивними елементами, як, наприклад, 19-дюймові диски Audi Sport, червоні гальмівні супорти, спортивна підвіска та головні LED-фари.

Щодо оздоблення інтер'єру, то окрім стандартних елементів з пакету S line у S line competition з'явилися нові - декоративні вставки RS зі шкіри Carbon, триспицеве багатофункціональне кермо та частково оббиті шкірою кольору Black спортивні сидіння. У якості альтернативи клієнти можуть обрати спортивні сидіння S кольору Magma Red або у інших кольорах.
За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном (032) 297-1-297.

16 Липня 2018

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.