Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

7000 відвідувачів на сайті, мільйони по всьому світу через Інтернет: Audi презентувала нове покоління інформаційно-розважальної системи з повністю інтегрованим Android на всесвітньо відомій конференції розробників Google I/O. Ця світова прем'єра відкриває нові перспективи, які дозволять прискорити розвиток нових технологій зв'язку.

Інтегрований Android у Audi Q8 sport conceptТрьохденна конференція Google I/O, яка починається 17 травня у штаб-квартирі Google в Маунтін-Вью, штат Каліфорнія, вважається найбільшою і найважливішою конференцією розробників в індустрії програмного забезпечення у всьому світі. Один з експонатів оснащений інтегрованою Android системою, яка була розроблена членами товариства Android Open Source та мільйонами їх учасників.

Інтегрований Android у Audi Q8 sport conceptКонцепт Audi Q8 sport, який Audi презентовала на конференції Google I/O, вже має вбудований Android. Нові функції, включаючи потоковий сервіс Spotify, Google Play Music і Google Assistant працюють на великому сенсорному дисплеї MMI в центрі панелі приладів.  Інформація також відображається в на цифровій панелі приладів Audi Virtual Cockpit, безпосередньо в полі зору водія. Це вперше, коли нові послуги були повністю інтегровані в інформаційно-розважальну систему Audi. У той час, коли навігаційна система використовує картографічну базу Audi, водій  може обрати навігацію Google Maps. Також доступний центр повідомлень для вхідних дзвінків та текстових повідомлень.

Інтегрований Android у Audi Q8 sport conceptІнтеграція Android містить  в собі величезний потенціал. Android є найпопулярнішою мобільною платформою в світі з більш ніж 1,4 мільярдів активних користувачів по всьому світу. Відкрита для розробників платформа відкриває нові можливості та може прискорити розробку нових додатків. Нові програми зможуть легко знайти своє місце та задовольнити потреби Audi та Google. Інші переваги для клієнта, поряд з короткими циклами оновлення, включають в себе значно більшу різноманітність послуг, а також широку міжнародну доступність.

Інтегрована система Android дозволить використовувати усі можливості мобільних додатків у автомобілі майбутнього.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-1-297


18 Травня 2017

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.