Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

У Івано-Франківську відбувся «Audi Business Мeeting»!

Офіційний дилер «Audi Центр Львів на Липинського» разом  з юридичною компанією «HD Partners» та партнерами: «Альфа Банк», СК «АХА Страхування», житловий район Manhattan - проект компанії «Благо», 8 вересня об’єднали бізнесові кола Франківщини для обговорення актуальних питань бізнесу в умовах сьогодення та представили усім прихильникам високих технологій модельний ряд автомобілів AUDI для проведення тест-драйвів!

Інформаційним партнером заходу виступив суспільно-політичний журнал  «МІСТО».

На території  відпочинкового комплексу «Канада» усі учасники заходу отримали унікальну можливість випробувати в дії неперевершені бестселери модельного ряду - Audi Q7, Audi Q5, Audi A6 та Audi A3! Крім того, на учасників чекала унікальна нагода протестувати та оцінити потужність спортивної новинки модельного ряду Audi – Audi SQ5!

   Тест-драйви автомобілів Audi відбувалися у формі захопливих командних заїздів по спеціально обраній трасі, що дозволило кожному з учасників випробувати в дії три автомобілі та максимально насолодитися перевагою високих технологій.

   Крім того, усі бажаючі, змогли взяти участь у бізнес-ланчі для власників та топ-менеджерів бізнесу і прослухати інформацію щодо актуальних тем сьогодення від доповідачів, запрошених юридичною компанією «HD Partners». Своїми знаннями у сфері бізнесу поділилися Мирослав Волошин, Дмитро Боярчук, Степан Ревич, Тетяна Мєшкова.

   Усі гості заходу отримали пам’ятні сувеніри від компанії «Audi Центр Львів на Липинського», а також можливість скуштувати вишукані страви від відпочинкового комплексу «Канада» та вишукані солодощі від житлового району Manhattan - проект компанії «Благо».

   Дякуємо співорганізатору юридичній компанії «HD Partners» та партнерам заходу: «Альфа-Банк», СК «АХА Страхування», житловий район Manhattan - проект компанії «Благо», львівський медичний центр NOVO за підтримку та допомогу в організації «Audi Business Мeeting».

   За детальнішою інформацією щодо автомобілів Audi звертайтеся, будь ласка, за телефоном (032) 297-1-297.

 


14 Вересня 2017

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.