Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

Перемога Audi у Formula E!

Хет-трік для Audi: команда Audi Sport ABT Schaeffler вже третій раз поспіль стала переможцем чемпіонату E-Prix у м. Мехіко.

Перед переповненими трибунами автодрому імені братів Родрігес водій Audi Лукас ді Грассі (Lucas di Grassi) виборов свою дев'яту перемогу в класі Formula E за результатами видовищного фотофінішу, в останню секунду здійснивши захопливий маневр.

Важливу роль для тріумфу в Мехіко зіграла ефективність повністю електричного Audi e-tron FE05, продемонстрована в ході напруженої та бурхливої гонки. Тоді як найближчі суперники в ході боротьби за перемогу на останніх колах були змушені берегти енергію, водій Audi міг продовжувати атаки і в результаті вражаючого маневру обгону випередив водія команди Mahindra Паскаля Верлена (Pascal Wehrlein) безпосередньо перед лінією фінішу. Перед цим бразилець вже витіснив з другого місця водія команди Nissan Олівера Роуленда (Oliver Rowland).

«Це, напевно, була моя найкраща гонка за весь час кар'єри у Formula E, - сказав ді Грассі. - На початковому етапі потрібно було перш за все зберігати спокій та економити енергію. Наприкінці гонки все залежало від правильного виконання маневрів випередження, адже обганяти на цій трасі в Мехіко надзвичайно складно. Я обійшов Олівера Роуленда, коли він задіяв свій "режим атаки". Після цього Паскаль Верлен дуже агресивно захищав свою позицію. Але я все одно зміг обігнати його під час шаленого фінального кола та вибороти перемогу. Мій рівень адреналіну зашкалював, і я не міг повірити, що це спрацювало. Дякую всім членам Audi Sport, які доклали стільки зусиль для створення такого чудового автомобіля».

Завдяки першій перемозі в сезоні ді Грассі піднявся на четверте місце в загальному рейтингу водіїв чемпіонату ABB FIA Formula E. За підсумками чотирьох із тринадцяти раундів серії змагань автомобілів з повністю електричним приводом команда Audi Sport ABT Schaeffler зберегла своє п'яте місце в командній класифікації.

«Три перемоги підряд для Audi в м. Мехіко - чудове досягнення, - сказав керівник команди Аллан МакНіш (Allan McNish). - Це була дуже нервова гонка, і ми до останньої секунди не знали, яким буде результат. Audi e-tron FE05 сьогодні був фантастичним і значно ефективнішим, ніж решта автомобілів. Завдяки цьому Лукас (ді Грассі) зміг вихопити перемогу в останню мить. Такі гонки з мінімальним відривом шкідливі для мого серця. Але сьогодні все одно буде велике свято. Команда Audi Sport ABT Schaeffler повернулась!»

За деталями звертайтеся, будь ласка, за телефоном: 297-1-297

13 Березня 2019

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.