Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

В автосалоні Audi Центр Львів на Липинського пройдуть «Audi Q8 Open Days»!

Вже 29 та 30 вересня 2018 р усі поціновувачі бренду Audi зможуть познайомитись ближче з стильною та потужною новинкою 2018 року - Audi Q8!

В рамках «Audi Q8 Open Days Lviv» проходитимуть тест-драйви новинки, а також гостей заходу чекає безліч приємних несподіванок .
Завітайте на свято краси та високих технологій Audi та приготуйтесь відчути новий вимір розкоші !

Попередня реєстрація на тест-драйв обов’язкова за посиланням https://audi.lviv.ua/models/q8/presentation-of-the-new-audi-q8/  чи по тел.. (032)297-1-297

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном (032)297-1-297

Партнерами заходу стали:
Страхова компанія «УНІКА» -  стабільна, інноваційна і надійна страхова компанія, що працює на ринку України більше 23 років із  широким спектром страхових послуг. Страхова компанія «УНІКА» турбується про Ваш спокій .Обирайте для себе оптимальне УНІКАльне страхове рішення!

Банк – «КредоБанк» - ефективний і безпечний банк , Ваш надійний фінансовий партнер . Завдяки спеціалізації і концентрації ресурсів досягає і підтримує довгострокову стабільність Вашого бізнесу.

Туристична компанія «Трайдент» - 20 років на ринку туристичних послуг, власна мережа туристичних агенцій «Трайдент ХІТ» по всій Україні, єдиний офіційний представник  одного з найбільших європейських туроператорів «Neckermann-Thomas Cook», забезпечить Вам розкішний та незабутній відпочинок більш ніж у 70 країнах світу. Туристична компанія «Трайдент» - увесь світ – у Ваших руках!

Пригощає смаколиками компанія Теремно Хліб – виробник високоякісних продуктів харчування: хлібобулочних та кондитерських виробів. Їхня нова лінійка смачної кондитерки під брендом «Майстерня смакоти» -  створюють свято, яке назавжди запам’ятається Вам чарівністю шоколаду, вишуканістю вершків, елегантністю тірамісу, спокусою фруктів, і загадкою горіхів.


В рамках презентації Audi Q8 стартує і неймовірна, емоційна виставка мистецьких полотен львівської художниці  Ольги Бартиш під назвою «ЗБЕРЕЖИ МОЄ ЛІТО».

Картини Ольги  зберігаються в приватних колекціях не лише України, а й в усьому світі - Великобританії, Італії, Норвегії, Новій Зеландії, Сінгапурі та США.  ЇЇ творчість  для всіх, хто не боїться робити те, чого по-справжньому хоче, хто шукає себе та своє покликання, любить дітей, творчість та саме життя.
Це як автомобілі Audi – виклик буденності та  перемога високих технологій та мистецтва надійності Audi!

28 Вересня 2018

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.