• SQ8 TDI
  SQ8 TDI
  Ціна: від 2 452 520 грн.

  Витрата пального*: 7,8 л/100км

  Середні викиди CO2*: 205—204 г/км


 • RS Q8
  RS Q8
  Ціна: від 3 002 700 грн.

  Витрата пального*: 13,7 л/100км

  Середні викиди CO2*: 311 г/км


Audi e-tron на Берлінале: електромобілі для зірок кінематографа!

Audi e-tron на Берлінале: електромобілі для зірок кінематографа!

 • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Audi e-tron на Берлінале: електромобілі для зірок кінематографа!

Зірки 69-го Берлінського міжнародного кінофестивалю (Берлінале) прибувають до червоної килимової доріжки на Audi e-tron.

Шостий сезон марка Audi виступає в ролі ключового партнера фестивалю. В цьому році Audi і організатори Берлінале зустрічають гостей в тематичному павільйоні Audi Berlinale Lounge, який відкриє свої двері для кінематографістів, представників ЗМІ та усіх відвідувачів фестивалю.

З 7 по 16 лютого тут пройде цілий ряд заходів Відкритого Будинку Берлінале (Berlinale Open House) в самих різних форматах і захоплюючі дискусії з передовими представниками кіноіндустрії, культури і бізнесу, в рамках яких будуть обговорюватися актуальні теми.

 В чарівній міській атмосфері 69-го Берлінського міжнародного фестивалю на Потсдамер Плац, Audi e-tron, перша повністю електрична серійна модель Audi, наочно продемонструє переваги мобільності з нульовими викидами. На червоні доріжки прем'єрних показів, церемонії урочистого відкриття і вручення нагород знаменитості зі світу кіно прибувають на електричному кросовері. Директор фестивалю Дітер Косслік (Dieter Kosslick) вже оцінив Audi e-tron в режимі повсякденного використання в мегаполісі. «Поїздки на Audi e-tron - чудовий досвід. Автомобіль став передвісником нової епохи мобільності », - ділиться він.

Берлінський міжнародний кінофестиваль об'єднує сміливих кінематографістів з нестандартним підходом до творчості. Вони формують актуальні тенденції, прокладають шлях до нових відкриттів своєю впевненістю і цілеспрямованістю.

«У Audi склалися стійкі відносини з кінематографічним майданчиком, і в цьому році в рамках програми Відкритого Будинку Берлінале в нашому павільйоні Audi Berlinale Lounge ми знову зберемо креативних людей з нестандартним мисленням», - говорить Джейсон Ласті (Jason Lusty), керівник відділу маркетингу AUDI AG .

 Audi Berlinale Lounge став платформою для обміну ідеями та комплексноїо взаємодії. Павільйон, зведений поруч з червоною килимовою доріжкою перед Палацом Берлінале, відкритий для всіх гостей фестивалю.

 В рамках програми з 7 по 16 лютого Audi спільно з організаторами фестивалю щоденно проводитиме зустрічі зі спікерами найвищого рівня, інтерв'ю та спеціальні заходи. У новому передвечірньому форматі Electric Minds, модератором якого виступить Йорг Тадеуш (Jörg Thadeusz), креативні представники кіноіндустрії, культурної і громадської еліти намагатимуться розкрити тему електричної мобільності, масштабуючи поняття енергоємність, тиша, запас ходу на всі сфери життя. В рамках окремого майстер-класу експерт і керівник маркетингової мережі Podstars OMR Вінсент Кіттманн (Vincent Kittmann) розповість про те, як можливості авто можна використовувати з максимальною ефективністю.

 Ночі Berlinale Lounge порадують гостей ексклюзивними концертами і виступами популярних діджеїв. Також організовані прямі відеотрансляції церемоній урочистого відкриття та вручення нагород Берлінале.

Компанія Audi з 2015 року підтримує талановитих режисерів короткометражних фільмів, присуджуючи спеціальну нагороду - Audi Short Film Award. Премія в розмірі 20 000 євро за успіхи в області експериментальної кінематографії буде вручена 16 лютого в рамках офіційної церемонії 69-го Берлінале.

 «Творці короткометражних стрічок завжди з особливим задоволенням експериментують, у них є сміливість використовувати нестандартні форми самовираження. Прагнення до нових відкриттів є частиною і нашої філософії, підтримка талановитих людей важлива для нас », - зазначив Джейсон Ласті.

У 2020 році Audi знову виступить ключовим спонсором Берлінале. Виробник преміальних автомобілів і Берлінський міжнародний кінофестиваль продовжили свою співпрацю ще на один рік.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-1-297


/14 Лютого 2019/

Повернення до списку
Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.