Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

«Audi Центр Львів на Липинського» виступить офіційним автомобільним партнером «Віденського балу» біля Львова.

У програмі балу заплановані вогняне шоу, симфонічний оркестр, півтора мільйона живих чорнобривців і турнір з гольфу та можливість записатися на тест-драйв новинки модельного ряду Audi – Audi Q8.

Віденський бал, який відбудеться 12 жовтня біля Львова в Edem Resort Medical & SPA, прикрасять півтора мільйони живих чорнобривців, спеціально вирощеними до події у різних регіонах України.
Організатор віденських балів в Україні, генеральна директорка групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша зазначила, що цьогорічний бал поєднає українські та європейські класичні традиції.

«Ми прикрасимо інтер’єр живими чорнобривцями – їх спеціально до балу вирощено півтора мільйона, у вигляді чорнобривця розроблено і авторський десерт. У музичній програмі є унікальна композиція – соло на бандурі у "Мелодії" Скорика. Також українські художники надали свої лоти для благодійної лотереї. Сподіваємось, бал у Львові стане ексклюзивною мистецькою подією», – говорить вона.

Організатори переконані, що українські мотиви на віденському балу – це символічно, адже саме цього року відзначається сторіччя Західно-Української народної республіки зі столицею у Львові, а також двадцятиріччя визнання центру міста надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО.

Edem Resort Medical & SPA готується до балу: ексклюзивне вогняне шоу на підступах до бальної зали вражатиме містичними спецефектами, а теракотовий інтер’єр самої зали лише посилить ілюзію вогняної експресії. Організатори обіцяють безліч сюрпризів, несподіваних інсталяцій, неймовірних зустрічей та вишуканого спілкування.

Музичну програму представить симфонічний оркестр «Київ-Класик» під керівництвом неперевершеного маестро, артиста ЮНЕСКО в ім’я миру Германа Макаренка. Ведучими балу будуть Марися Горобець та Тимур Мірошниченко.

В аристократичних традиціях старої Європи бал відкриють 16 дебютантів – вони вийдуть на паркет під звуки полонезу та вальсу. До балу їх готують відомі хореографи Андрій Дикий та Олена Балджи.
Наступного дня, 13 жовтня, гості зможуть насолодитись усіма перевагами комплексу: передбачений тур з гольфу та багато інших подій – на усі смаки та вподобання.

Додамо, що віденські бали є благодійними заходами: у Львові збиратимуть кошти на обладнання для дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Родзинкою заходу стануть два автомобілі Audi – нещодавно представлені у Львові Audi Q8, що будуть представлена на заході.

За детальнішою інформацією щодо Audi Q8 звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-1-297

11 Жовтня 2018

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.