Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

Audi — найкращий бренд!

Audi Центр Львів на Липинського повідомляє: бренд Audi завоював титул «Найкращий бренд у всіх класах».

Audi - абсолютний переможець опитування серед читачів видання Auto Build «Найкращі бренди у всіх класах». Бренд чотирьох кілець завоював сім окремих перемог у номінаціях оцінки якості та з легкістю виборов загальну перемогу. Audi також посів перше місце у номінаціях «Дизайн» та «Ціна / ходові характеристики» і у номінації «Надійні автомобілі». Жоден бренд не показував кращі результати за ключовими характеристиками опитування щодо образу автомобіля, у якому взяли участь 70 000 читачів.

Читачі Auto Bild зазначили, що автомобілі Audi найкраще проявили себе в номінаціях «Якість», «Дизайн» та «Ціна / ходові характеристики». Читачі визнали бренд з чотирма кільцями переможцем, віддавши за нього 55,2 % голосів. Таким чином, бренд Audi випередив за рейтингом Porsche та Skoda.

Якщо говорити про якість, то згідно з опитуванням, жоден виробник автомобілів не може похвалитися таким рівнем довіри клієнтів, як Audi. «Ми хочемо постійно задовольняти потреби своїх клієнтів, надаючи їм товари найвищої якості у сегменті преміум-класу, - стверджує Майкл Ноймеєр (Michael Neumayer), голова підрозділу із забезпечення якості компанії Audi. - Читачі видання Auto Bild рішуче запевнили, що ми досягли у цьому успіху».

В опитуванні «Найкращі бренди у всіх класах» читачі галузевого журналу Auto Bild надали перевагу 38 брендам автомобілів у 14 категоріях транспортних засобів. Рейтинг за якістю, дизайном та ціною / ходовими характеристиками був визначений як ключові характеристики автомобіля.

Audi посів перше місце за рейтингом щодо якості у семи категоріях: компактні, середньорозмірні, повнорозмірні автомобілі, автомобілі з відкидним верхом вартістю до 50 000 євро, а також у категорії позашляховиків: маленькі, середні і великі автомобілі. Бренд завоював додаткові перемоги у номінації «Дизайн повнорозмірних автомобілів» та у номінації «Ціна / ходові характеристики автомобілів з відкидним верхом вартістю до 50 000 євро». Окрім того, у номінації «Надійні автомобілі» бренд з чотирма кільцями переміг у всіх категоріях. У загальному бренд посів десять перших місць у різних номінаціях - і це досягнення, яке продовжує шлях успіху Audi з часу отримання нагороди «Найкращі бренди» у 2018 році.

За деталями звертайтеся, будь ласка, за телефоном: 297-1-297

10 Квітня 2019

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.