Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

Audi, Airbus і Italdesign тестують концепт літаючого таксі

Модульне таксі Pop.Up Next демонструє можливості польоту в рамках Амстердамського тижня дронів

На тижні дронів в Амстердамі Audi, Airbus і Italdesign вперше представили прототип літаючого і наземного таксі Pop.Up Next. Інноваційна концепція літаючого таксі побудована на базі автопілоту вального електромобіля і пасажирського дрона. Під час першого публічного випробувального польоту літаючий модуль безпомилково встановив пасажирську капсулу на наземний модуль, який потім без участі водія виїхав з випробувального полігону. Поки це все ще модель в масштабі 1: 4. Але вже в найближче десятиліття клієнти Audi у великих містах зможуть скористатися зручним і практичним літаючим таксі як в повітряному просторі, так і на дорогах загального користування. Pop.Up Next буде однаково комфортний для роботи і відпочинку.

«Літаюче таксі зовсім скоро стане реальністю. Ми в Audi впевнені в цьому, - говорить д-р Бернд Мартенс (Dr. Bernd Martens), член правління, відповідальний за закупівлі та IT, президент Italdesign, дочірнього підрозділу Audi. - З кожним роком людей, які переселяються у великі міста, стає все більше. І автоматизація суттєво розширює їх можливості в сфері мобільності. В майбутньому літнім людям, дітям і людям без водійських прав буде потрібно зручне автопілотувальне таксі. Якщо нам вдасться ефективно розподілити транспортні потоки між дорогами і повітряним простором, це буде однаково вигідно як самим містам, так і їх жителям ».

Щоб оцінити можливості сервісу, Audi проводить випробування в Південній Америці спільно з Voom - дочірнім підрозділом компанії Airbus. Клієнти замовляють політ на вертольоті в Мехіко або Сан-Паулу, а Audi готує автомобіль для поїздки на злітну площадку або назад. «Подібні послуги допомагають нам краще вивчити потреби наших клієнтів. В майбутньому літаюче таксі буде призначене для різних категорій городян. За допомогою моделі Pop.Up Next ми також вивчаємомежі кордону наших технічних можливостей. Наступним кроком буде створення повнорозмірного прототипу, на якому можна буде і літати, і їздити », - зазначає д-р Мартенс.

Audi також підтримує проект літаючого таксі Urban Air Mobility в Інгольштадті. В рамках цієї ініціативи ведеться підготовка до тестової експлуатації літаючого таксі на полігоні в Інгольштадті. Це спільний проект Європейського союзу в рамках формування майданчика для Європейського партнерства з інновацій (European Innovation Partnership) по створенню і розвитку смарт-міст і міських спільнот (Smart Cities and Communities). Проект покликаний показати суспільству переваги нової технології і відповісти на питання про технології виробництва і сертифікації акумуляторів, регулювання ринку і створення інфраструктури для зарядки електромобілів.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 297-1-297


15 Січня 2019

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.