Audi Garantie > Garantie > Audi Deutschland

Новини Audi

8 вересня 2017 року в Івано-Франківську відбудеться «Audi Business Мeeting»!

Офіційний дилер «Audi Центр Львів на Липинського» разом  з юридичною компанією «HD Partners» та партнерами: «Альфа Банк», СК «АХА Страхування», житловий район Manhattan - проект компанії «Благо», об’єднають бізнесові кола Франківщини для обговорення актуальних питань для бізнесу в умовах сьогодення та представлять усім прихильникам високих технологій модельний ряд автомобілів AUDI для проведення тест-драйвів!
Інформаційним партнером заходу виступить суспільно-політичний журнал  «МІСТО»

Audi Business Мeeting.jpg

З 10.00 до 19.00 на території  відпочинкового комплексу «Канада» http://canada.if.ua  учасники заходу отримають унікальну можливість випробувати в дії неперевершені бестселери модельного ряду - Audi Q7, Audi Q5, Audi A6 та Audi Q2! Крім того, на учасників чекає унікальна нагода протестувати та оцінити потужність спортивної новинки модельного ряду Audi – Audi SQ5! Для тест-драйву будуть доступні два тестові автомобілі Audi SQ5.

Тест-драйви автомобілів Audi відбудутьсяу формі захопливих командних заїздів по спеціально обраній трасі, що дозволить кожному з учасників випробувати в дії усі представлені автомобілі та максимально насолодитися перевагою високих технологій. Кожен зможе відчути себе частиною неперевершеного світу автомобілів Audi та отримає море позитивних вражень і незабутніх емоцій. Реєстрація на тест-драйв обов’язкова! Для її здійснення, просимо перейти за лінком: http://audi.lviv.ua/audi-business-meeting/

Audi Business Мeeting

В рамках даного заходу, з 10.30 до 15.00 усі бажаючі, зможуть стати учасниками бізнес-ланчу для власників та топ-менеджерів бізнесу і прослухати розкриття актуальних тем сьогодення від доповідачів, запрошених юридичною компанією «HD Partners».

Мирослав Волошин

ТОВ "Волошин" - компанія зі значним досвідом у сфері автоматизації управління та обліку на підприємствах різноманітних галузей народного господарства. Успішно реалізувавши понад 1000 проектів, компанія "Волошин" вже більше 15 років належить до когорти лідерів 1C: Франчайзі.

Тема доповіді: “Системний підхід до побудови бізнесу»

----

Дмитро Боярчук (виконавчий директор CASE Україна)

Основнi сфери його професійних iнтересiв – економiка ринку працi, соцiальна полiтика та фiскальний сектор. Отримав ступiнь магiстра економiчних наук у 2003-му роцi на магiстерськiй програмi КЕДО при нацiональному Унiверситетi “Києво-Могилянська Академiя”. Тематичні напрямки: аналіз поточних тенденцій, експерти, макроекономічне моделювання та прогнозування, фіскальна політика.

Тема доповіді: «Економіка у передвиборчі роки: чого очікувати?»

----

Степан Ревич (керуючий партнер напрямку консалтинг NEXIA DK)

Nexia DK це група компаній Nexia Intentanational, яка об’єднує близько 100 фахівців у різних напрямках бізнесу та має можливість використовувати досвід професіоналів зі всіх куточків світу в ефективній роботі з клієнтами. Займає провідні місця на українському ринку аудиту, оцінки, податкового та управлінського консалтингу.

Тема доповіді: «Операційна ефективність бізнесу для власників»

----

Також,  учасникам бізнес-ланчу буде презентована нова страхова програма від партнера СК «АХА Страхування» - «Медицина без меж».

Тетяна Мєшкова (керівник відділу корпоративного бізнесу СК «АХА Страхування», Західна Головна Дирекція, м. Львів).

ПрАт «Страхова компанія «АХА Страхування» - один з лідерів ризикового страхування на ринку України, представлена на українському ринку з 2007 року та входить до французької групи АХА.  В Україні «АХА Страхування» входить в топ-3 гравців на ринку і сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. Основними видами страхування в портфелі АХА Страхування є автомобільне страхування, особисті види страхування, страхування майна та відповідальності, страхування сільськогосподарських ризиків та ін.

Тема доповіді: добровільне медичне страхування на випадок критичних захворювань.

----

На усіх гостей заходу чекають пам’ятні сувеніри від компанії «Audi Центр Львів на Липинського», а також можливість скуштувати вишукані страви від відпочинкового комплексу «Канада»!  Діятиме кейтерингова зона. Солодкий стіл забезпечує житловий район Manhattan - проект компанії «Благо».

Дякуємо співорганізатору юридичній компанії «HD Partners» та партнерам заходу: «Альфа-Банк», СК «АХА Страхування», житловий район Manhattan - проект компанії «Благо», львівський медичний центр NOVO за підтримку та допомогу в організації «Audi Business Мeeting». 

Інформаційний партнер заходу  суспільно-політичний журнал  «МІСТО».

До зустрічі 8 вересня у Івано-Франківську!

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном (032) 297-1-297.


21 Серпня 2017

Повернення до списку

Ауді Центр Львів на Липинського 320x160_ASER_P_161002_rgb.jpg

Відділ продажу автомобілів:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
salon@audi.lviv.ua

Сервісний центр:
79019 м. Львів, вул. Липинського, 54 Д
Тел.: +38 (032) 297-1-297
service@audi.lviv.ua

Записатися на тест-драйв Тест-драйв

Обирайте будь-яку модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.